Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kino Zorza w Chełmie będzie atrakcją Nocy Kultury

Utworzony przez Gość, 30 sierpnia 2013 r. o 16:37 Powrót do artykułu
:D no jak SZALOM to nie idom. :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec wakacji...Koniec wakacji tak jakby końcem latajuż dzień bardziej jesienny chłodny nie tak gorący jak letni nie podobny słońce szybciej zachodzi za lasem... Opustoszały plaże i nad jeziorami spokój deszcz tylko zmywa już letni kurz mglisty poranek chłodne wieczory już jest inaczej jak do tej pory... Jeszcze przyjdzie babie lato czekam na nie w mokre przedpołudnie jak jest deszczowo nudnie jeszcze słońce przygrzeje mam taką nadzieję... Czekam na jesiennego malarza co tylko raz w roku się zdarza zaraz po lecie jak wiecie właśnie przyszła na niego już pora... Najpierw nieśmiało zaczyna  jakby farb mu brakowało by nabrać rozpędu po mrozie to to wtenczas już może... W zanadrzu co trzyma pokaże paletą kolorów wzorów się wykaże  na ziemi i nieba przestrzeni wymaluje aż się wszystko zmieni... ***&ja ...biały miś CHEŁM 31.08.2013   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D no jak SZALOM to nie idom. :ph34r:
    Dobre :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już od tematu żydów to mi się chce rzygać!!! kiedyś mi szkoda ich było a teraz zastanawiam się czy nie trzeba było w tej kwestii hitlera wspierać. Tak się to rozplęgło i rozpanoszyło że szok. A dlaczego to oni nie prostowali sprawy nazwania obozów śmierci 'polskimi" ?  Oni tylko swoje interesy widzą pier***eni uciśnieni.... ja bym im zrobił pomnik w sobiborze !!! jak chcą uboju rytualnego to mieli by ubój.A w Chełmie zamiast o żydach to niech by o polskiej kulturze filmy na otwarcie Zorzy puszczali !!! ale widać żydzi rządzą w 68 roku dobrze się schowali - ale mieli praktykę z okupacji !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noc kultury to super pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...