Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proszę podać jaka firma jest producentem tej windy i jaka firma ma podpisaną umowę na konserwację
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A gdyby to była pacjentka z silnym krwotokiem to kto by odpowiadał, kare powinien ponieść odpowiedzialny za stan windy ale znając nasze realia winna będzie pacjęntka za to że rodziła
0
nie wiedziałem ze w pogotowiu pracuja sanitariusze !!! troche obrazliwe dla ratowników takie prownanie
0
a gdzie byl konserwator windy? spal pijany czy bzykal malolaty ?
0
Najważniejsze-zachowanie "zimnej krwi" spokój i opanowanie pacjentki godne podziwu i naśladowania. Pytanie - jakiej firmy jest zamontowany dźwig osobowy w szpitalu? Czy montaż był profesjonalny? Czy odbioru dźwigu dokonał Dozór Techniczny i Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego.
0
Trzech ale nie sanitariuszy tylko ratowników medycznych!!!! Od kiedy w karetce jeżdżą sanitariusze???!!!!
0
"Sanitariuszy". Ech, te polskie media, żyjące nadal w PRL-u...
0
Sanitariuszy?! Panie "dziennikarzu", a może lepiej "pismaku" doucz się, poczytaj, a dopiero potem bierz się za pióro.
0
Ciekawe, od długiego czasu sanitariusze nie mogą pracować w PRM...
0
Jestem Tatą Wiktorka i poprawię co nie co. Poród odebrała Babcia pogotowia jeszcze nie było jak Wiktorek przyszedł na świat. Pogotowie tylko odcięło pępowinę i zabrało do szpitala. Co do windy zdarza ale najważniejsze jest to że wszystko się udało
0
"Na gwałt" co to za określenie? Litości...
0
A może winda była przeciążona od dużej ilości ratowników i doktora   ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: