Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdyby zabił dostałby 2 tys grzywny? Kierowcow nie karze sie, bo nikomu nie zależy na liczebnosci tubylczego narodu a poza tym geszeft samochodowy móglby ucierpieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie cuda to tylko na lubelszczyznie , kierowca powinien miec ,, sprawe ,, sadowa i wyrok w zawieszeniu , poniewz dopuscil sie narazenia zycia i zdrowia dwoch osob , ale w ,, sloikowie ,, wszystkoo moze sie zdarzyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, a gdzie w Chełmie jest takie skrzyżowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, a gdzie w Chełmie jest takie skrzyżowanie. Wydaje mi się że Młodowskiej nie krzyżuje się z Lubelską...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
farsiawiak w słoikowie to ty mieszkasz zapomniałeś?HE HE HE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcy gminy Chełm - litości !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawia´k napisał:
Takie cuda to tylko na lubelszczyznie , kierowca powinien miec ,, sprawe ,, sadowa i wyrok w zawieszeniu , poniewz dopuscil sie narazenia zycia i zdrowia dwoch osob , ale w ,, sloikowie ,, wszystkoo moze sie zdarzyc
Dziwnę,że takiego Warszawiaka wielkiego jak Ty interesują losy Lubelszczyzny, bo czytać, komentujesz, zaglądasz na ten portal Pozdrawiam wielką Warszawkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczynam się zastanawiać po co robiłem prawo jazdy trzech kategorii wydając na to ponad 5 tys. zł, skoro jeżdżąc bez w razie wypadku z mojej winy poniósłbym takie same konsekwencje jak posiadając prawo jazdy. Ba, gdybym spowodował taki wypadek, to oprócz tego tysiaczka zabrano by mi przynajmniej na jakiś czas prawko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za cos takiego powinien dostac przynajmniej dozywotni zakaz prowadzenia samochodu i brak mozliwosci zrobienia prawa jazdy i mandat jakies 5000 zl. moze wtedy nastepny sie zastanowi zanim wsiadzie do samochodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xXx napisał:
za cos takiego powinien dostac przynajmniej dozywotni zakaz prowadzenia samochodu i brak mozliwosci zrobienia prawa jazdy i mandat jakies 5000 zl. moze wtedy nastepny sie zastanowi zanim wsiadzie do samochodu
immunitet miał,pojechał i chleje dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...