Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komisarz Maciejewski jedzie do Chełma. "Czas Herkulesów" o zapaśnikach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 kwietnia 2017 r. o 13:20 Powrót do artykułu
Jeszcze kilka stron i skończę, klimat świetny, Chełm niemal sprzed wieku świetnie pokazany. Bardzo dobra książka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ostatnio mam fazę na kryminały retro, a styl Wrońskiego bardzo mi odpowiada :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi zostało 100 stron i delektuję się jak najlepszym winem, zanim się skończy. Naprawdę dobra! Jestem wdzięczna, że chce mu się starać, doceniam i czuję tą dbałość o szczegóły, realia, humor. Warto kupić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na spotkaniu z pisarzem, polecam na zywo, niesamowity gawędziarz :-) A książki wszystkie przeczytałam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Herkulesi to fajne zakończenie cyklu. Teraz można będzie spotkać Wrońskiego bodajże na Konwencie kryminalistycznym we Wrocławiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie jest cholernie smutno, że ta seria opowieści się skończyła. Właśnie doczytałem do końca "Czas herkulesów" i dochodzę do wniosku, że będę tęsknił za bohaterem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jakiś spin-off dla tej zakończonej serii? Bo ta epoka, w której dzieje się akcja jest zbyt fajna, żeby ją tak po prostu zostawić. ;) No i mogłoby się dziać w różnych miejscach, nie tylko w Chełmie z Czasu herkulesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...