Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Smutno...jestem jednym z 1190 absolwentów i bardzo dobrze wspominam (pomimo zawalenia kilku egzaminów i kolokwiów ;)) studia na NKJO...Pozdrawiam wszystkich wykładowców, kolegów i koleżanki/ Marcin Róg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Autorze - koniec NauczycielskieGO Kolegium Języków Obcych. Czy chociaż gimnazjum ukończone? Szanowny Redaktorze Naczelny - czy nie czyta Pan swojego pisma i nie widzi żenująco niskiego poziomu językowego? Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grabczuk likwidator szczur jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tytuł poprawiono, ale zostały jeszcze błędy gramatyczne: W przypadku tej i pozostałych podobny[ch] placówek w kraju zostało to wymuszone nowelizacją ustawy o szkolnictwie wyższym. Lepiej byłoby: W przypadku tej i podobnych placówek w kraju zostało to wymuszone nowelizacją ustawy o szkolnictwie wyższym. :) dalej: – Przekazaliśmy już około 3 ton dokumentów – ...... Istnieje zasada, że liczebniki w tekście piszemy słownie do dziesięciu a powyżej 10 cyframi. Należałoby napisać: – Przekazaliśmy już około trzech ton dokumentów ... pozdrawiam redaktora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem jednym z najlepszych studentów w tej uczelni.Egzaminy zakończyłem z oceną wzorową. Pozdrawiam Arkadiusz Tokarski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...