Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konopie rosły pomiędzy malinami

Utworzony przez Maciek, 4 lipca 2014 o 10:29 Powrót do artykułu
Konopie czy maliny ... nie wiem co lubię bardziej xD
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kreatywni ludzie po prostu ;P Więcej takich-tylko żeby nie dali się złapać ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trudno będzie postawić zarzut o posiadanie bez pozwolenia "8 sztuk ostrej amunicji różnego kalibru" z Ustawy o Broni i Amunicji, ponieważ w Ustawie o Broni i Amunicji o czymś takim jak "amunicja ostra" w ogóle nie ma mowy.        
Zaloguj się, aby oddać głos
0
w tym sezonie malina w dobrej cenie :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ściganie ludzi i ich karanie za uprawę konopi to zwykłe przestępstwo i prześladowanie, ale u nas to taka tradycja narodowa zmęczyć rodaka do granic wytrzymałości, znęcanie się mamy we krwi - rzygać się chce!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znam osobiście w Chełmie gdzie w czerwcu bieżącego roku Policja przy przeszukaniu mieszkania znalazł że 22latek Michał posiadał 0,11 grama netto tzw środka odurzającego w postaci marihuany o łącznej wartości 4,40 zł Prokuratura Rejonowa w Chełmie Postanowieniem z dnia 17czerwca 2014roku znak 3 Ds. 71/14 postanowiła dozór Policji z stawiennictwem dwa razy w tygodniu. 2 poręczenie majątkowe w kwocie 2.000zł  Oskarżony się odwołał op postanowienia do Sądu Rejonowego w Chełmie Wydział Karny sam Prezes Sądu Rejonowego w Chełmie swym Postanowieniem Sądu odrzucił  zażalenie młodocianego Chełmianina. Proszę o komentarze: Może jakaś ostra amunicja została w Krasnystawie chętnie zapłacę , myślę nadszedł czas ukrócić gehennę Polakom najlepiej przestrzelić skroń idiotom, nękającym naród Polski co i tak nastąpi w nie długim czasie po wkroczeniu na wschodnia część Polski separatystycznych wojsk Federacji Rosyjskiej wybijcie ich z rodzinami oby więcej taka swołocz się nie narodziła.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: