Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Kopalnia stanie za moją stodołą". Reportaż z Kulika w gm. Siedliszcze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 maja 2016 o 23:17 Powrót do artykułu
Pani Wiolu jak już postawią tą kopalnię będzie Pani mażyć Zeby znowu mieć stodolę!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A widziała Pani Viola, gdzieś wieżę do odwiertów geologicznych? Pytam z ciekawości.
0
no i co wobecny właściciel wywiózl to pole za granice, bo przecież on mieszka za granica,  ona zostanie u nas i my będziemy mieli pracę, bo ktoś musi za***ać na 500+, a nie że wprowadzili głupią ustaw o kształtowaniu rynku rolnego, gdzie właściciel ziemi nnie ma prawa sam decydować o jej sprzedaży czy kupnie. Zgroza co ten rzad z nami robi, zniewolił nas całkowicie, drzew wyciąć nie można, sprzedać nie można, oto pieprzona wolność, ludzie idzmy walczyć z rządem, tylko nie wiecem ale walką z ostrymi narzedziami,  bo do nich mowa nie dociera, to dla nich za trudne. Za komuny to byliśmy rozpieszczani. Moja własność i powinnam nią rozporzadzać jak chcę a powinno być tak jak w ameryce, że jak ktoś przekroczy miedzę mojej własności to potraktowany winien być pistoletem.
0
To gdzie teraz będzie chodziła ,,za potrzebą,, ?
0
na kopalnię
0
ziemia się zapadnie to nie będzie piętra tylko podpiwniczenie.
0
Z czego się ludzie cieszyta.Zobaczyta później i zatęsknita za tym ,co było.
0
kobita się cieszy, bo już nie nadaje się do rodzenia dzieci (500+) to musi z czegoś żyć
0
Co to za idiotyczne reklamy sa zamieszczane na tej stronie...
0
A co robi Geofizyka teraz pod Świdnikiem? Generują potężne fale sejsmiczne tuż przy zabudowaniach, które niszczą budynki. Ludzie nie śpią po nocach. Prace trwają nawet w nocy i w święta. Co będzie później? Aż strach pomyśleć!
0
Paniusiu nie bójta się, nic za stodołom nie stanie, oj nic
0
Jak projektant zaplanowal linię kolejową w miejscu stodoły to chłop powiedział ja wam k....a za każdym pociagiem wrót nie bedę otwierał.W Kuliku w stodole może być skład węgla nie będzie się utleniał.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: