Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korolówka: 15-latek strzelał z wiatrówki do dzieci

Utworzony przez Morrigan, 15 kwietnia 2012 o 12:58 Powrót do artykułu
15 latek strzelał do dzieci? przcież 15 latek do dziecko
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no ale czy te bydle zostało chociaż zatrzymane ? Odp.: NIE bo zostało oddane pod opiekę rodzicom, którzy i tak sobie z nim nie radzą.
0
deb*** spłodzony przez deb***i. Za kilka lat kogoś zabije. Niektórzy ludzie nie powinni nigdy mieć dzieci skoro nie potrafią ich wychowywać.
0
A teraz zagadka: Kogo bardziej żal? Dzieciaków do których mały Breivik strzelał, czy zwierząt? Ekopsychopaci pewnie powiedzą, że zwierząt!
0
PRZY PORODZIE POWINNAJEGO MATKA ZACISNĄĆ UDA ŻEBY SIĘ CHU.ZADUSIŁ
0
Więcej informacji na ten temat : http://adf.ly/66bo4 Trzeba tylko odczekać 5 sekund i kliknąć SKIPP ADD.
0
no on jak w tym wieku strzela do innych ludzi i grozi niektorym śmiercia, to kiedy bedzie dorosły to nic dobrego z niego nie bedzie do gazu
0
Przecież to sam TATUS mu kupił ta broń , chyba w "nagrode" po napadzie na sąsiada kilka dni temu!!! Chodził i się wszystkim chwali skąd ja ma... przeraża mnie zachowanie takich rodziców, jezeli mozna wogole ich tak nazwać!! Przecież to tan sam małolat co był zamieszany w sprawe zabójstwa chlopaka nad j.Białym rok temu. PORAŻKA...
0
Ja ma 14 lat i tez mam wiatrówkę koedzy mi załatwili. Ale to co ten koleś wyprawia to przechodzi wszelkie wyobrażenie jak można komuś śmiercia grozić czy strzelać komuś w głowę. Oby zgnił w (przepraszm za słowo) pierdlu. I żeby iał dożywotni zakaz grania na komputerze-to prawdopodobnie spowodowało takie zachowanie. Jeśli ktoś nie umie grać i nie odróżna fikcji od rzeczywistości to nie powinien się za to brać. Pozdrawiam
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: