Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krasnostawski szpital wyszedł na finansową prostą

Utworzony przez Gość, 3 sierpnia 2012 r. o 17:14 Powrót do artykułu
A na Izbie przyjeć pacjentów wita wielki napis SEGREGACJA, czyzby smieci trzeba było oddzielic , tak sie poczułem jak zaprowadziłem tam staruszke z rodziny z e skierowniem do szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A na Izbie przyjeć pacjentów wita wielki napis SEGREGACJA, czyzby smieci trzeba było oddzielic , tak sie poczułem jak zaprowadziłem tam staruszke z rodziny z e skierowniem do szpitala.
Człowieku walnij się w łeb i dowiedz się co znaczy i po co jest Segregacja. Zresztą odpowiem ci bo widać cięzko z logiką - po to by oddzielić tych którzy są w cięższym stanie od tych co są w lżejszym - by w razie potrzeby ustalić kolejność udzielania pomocy (bo niestety ciągle pełno jest takich którzy z byle katarem walą na SOR).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lan tods shoes was surprised to look at Tang Plaza, Louis Vuitton Handbags Cheap black-faced God is usually very little, how Tods Gommino Leather Shoes debate up and people is a set of places, if the wind is also very sharp. French woman The foreman Louis Vuitton Clutch Bag turned to Tang Yi, chinese tea smiled and This linshanpinglun0808 gentleman, Black Tea dining with the clutch really is very impolite.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...