Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krasnystaw: Skoczył do Wieprza i nie wypłynął

Utworzony przez ~młody~, 28 czerwca 2010 o 15:01 Powrót do artykułu
proponuję nominację do nagrody Darwina
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tak to jest jak ma się nawalone w bani.
0
przeciez pisalem w maju ze to dopiero poczatek utonięć, ale ten urwał
0
znalam tego chlopca i bardzo dziwne ze pil alkochol poniewaz nie pil i niepalil takiego chlopaka to ze swieca szukac
0
Paweł, mój brat, bardzo spokojny chłopak, porządny , miał poukładane w głowie, wiedzą to wszyscy którzy go znali. Jakoś nie chce mi się wierzyć w tą historię opisaną w gazecie. Prawdziwy kolega od razu by wskoczył do wody widząc, że tamten nie wypływa. Lub chociaż teraz opowiedział dokładnie czy pili alkohol i w jakich ilościach, a nie cała sprawa pozostaje na słowach "prawdopodobnie". Nie wydaje się Wam to dziwne?
0
Jednego jestem pewna sam sobie nie wskoczył bo nie umiał pływać, musiał mu ktoś w tym pomóc,on był za dobrym człowiekiem i taki los go spotkał! Za co? Za to że podał rękę nie odpowiedniej osobie, a przez to zapłacił najwyższą cenę!!!
0
[*] [*] [*]
0
ja w to nie wierzę to nie możliwe.
0
sluchajcie latwo pisac ale kto go znal sam wie to chlopak z mojego bloku znam jego cala rodzine mili i spokoini ludzie a on naprawde byl grzecznym i uczynnym chlopakiem niewierze w to zeby pil a jak juz to moze lyka i napewno sam nie wskoczyl do tego wieprza napewno nie nie wiadomo co sie stalo i pewnie sie niedowiemy mozemy sie domyslac a z zeznan kolegi to wiadomo co moze byc pawel sie juz nie obroni ale kolega moze teraz bajki policj opowiadac a ona to lyknie bo nie ma dowodow.ale moze znajdzie sie ktos co cos widzial i prawda wyjdzie na jaw jak naprawde bylo bo brak go wsrud nas a biedna matka pomyslcie o tym....
0
Czy wiadomo co z Pawłem?
0
znałam Pawła od dziecka i nie wierze i nigdy w to nie uwierzę że skoczył sam!!!
0
Każdy kto znał Pawła to wie że sam nie wskoczył do Wieprza tylko ktoś mu w tym pomógł a wszyscy wiemy z kim on był tego dnia!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: