Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
alex napisał:
szok!!! jak można tak w ogóle napisać????? co za znieczulica..... oby kiedyś tak o tobie powiedzieli
On już wydał świadectwo o sobie. Nie wie baran,że o zmarłych źle się nie mówi!!! Myślę,że o tobie też nic dobrego nie powiedzą -zresztą nie zasługujesz na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pewnym czasie wyjdzie na jaw przez kogo Paweł popełnił samobójstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie dziewczyna była przyczyną śmierci tylko ktoś inny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
l... skąd się dowiesz ? nie dowiesz sie ani ty ani nikt inny. nie rozumiem czlowieka ktory dal tak idiotyczny naglowek, niektorzy komentujacy nie maja uczuc ale autor tego artykulu po prostu przesadzil. poklocil sie czy nie poklocil skad to wy wszyscy wiecie i ta prasa ?! obwiniajcie dziewczyne jeszcze bardziej, to zaczniecie i siebie obwiniac ze tymi obelgami doprowadziliscie do kolejnej tragedi, bo nie zdziwie sie jak dziewczyna wkoncu sama nie wytrzyma tego wszystkiego. chlopak musial miec duzo wczesniej problemy tylko nie potrafil moze o nich mowic a dziewczyna nie jest napewno powodem tej tragedi! zastanowcie sie jakbyscie sie teraz czuli na miejscu Kaski, wszyscy dookola ja obwiniaja, a nawet nie pomyslicie o tym jak ona przezywa strate osoby ktora kocha! takie gadanie ze jeszcze niedawno chodzila z innym, i co z tego? czy wy wszyscy przezyliscie w swoim zyciu tylko jeden zwiazek?! albo ze wiek 17-lat to jeszcze gowniarz i nic w zyciu nie przezyl, uwierzcie ludzie w tym wieku sa czasami bardziej doswiadczenie zyciem niz nie jeden dorosly czlowiek. czemu nie obwiniacie przyjaciol ze nie zauwazyli ze cos sie z nim dzieje, rownie dobrze moglibyscie i to zrobic, ale po co dziewczyna jest najlepsza osoba do jezdzenia. nikt tu nie jest winny ani przyjaciele ani rodzina a tym bardziej Kaska. teraz mozna tylko zrobic wszystko zeby nikt nie czul sie winny i wspierac wszystkich bliskich Pawla. ludzie ktorzy tutaj sie wypowiadaja na temat tego ze to dziewczyna jest winna, niech moze powiedza jej to prosto w twarz, tylko watpie ze ktos z was by sie odwazyl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jej to powiem i to ze spokojnym sumieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agi napisał:
l... skąd się dowiesz ? nie dowiesz sie ani ty ani nikt inny. nie rozumiem czlowieka ktory dal tak idiotyczny naglowek, niektorzy komentujacy nie maja uczuc ale autor tego artykulu po prostu przesadzil. poklocil sie czy nie poklocil skad to wy wszyscy wiecie i ta prasa ?! obwiniajcie dziewczyne jeszcze bardziej, to zaczniecie i siebie obwiniac ze tymi obelgami doprowadziliscie do kolejnej tragedi, bo nie zdziwie sie jak dziewczyna wkoncu sama nie wytrzyma tego wszystkiego. chlopak musial miec duzo wczesniej problemy tylko nie potrafil moze o nich mowic a dziewczyna nie jest napewno powodem tej tragedi! zastanowcie sie jakbyscie sie teraz czuli na miejscu Kaski, wszyscy dookola ja obwiniaja, a nawet nie pomyslicie o tym jak ona przezywa strate osoby ktora kocha! takie gadanie ze jeszcze niedawno chodzila z innym, i co z tego? czy wy wszyscy przezyliscie w swoim zyciu tylko jeden zwiazek?! albo ze wiek 17-lat to jeszcze gowniarz i nic w zyciu nie przezyl, uwierzcie ludzie w tym wieku sa czasami bardziej doswiadczenie zyciem niz nie jeden dorosly czlowiek. czemu nie obwiniacie przyjaciol ze nie zauwazyli ze cos sie z nim dzieje, rownie dobrze moglibyscie i to zrobic, ale po co dziewczyna jest najlepsza osoba do jezdzenia. nikt tu nie jest winny ani przyjaciele ani rodzina a tym bardziej Kaska. teraz mozna tylko zrobic wszystko zeby nikt nie czul sie winny i wspierac wszystkich bliskich Pawla. ludzie ktorzy tutaj sie wypowiadaja na temat tego ze to dziewczyna jest winna, niech moze powiedza jej to prosto w twarz, tylko watpie ze ktos z was by sie odwazyl.
Tak go kocha, że na ferie kiedy z nim była łaziła i całowała się ze swoim byłym z przed lat a przed feriami podobno Paweł zauważył ją jak siedziała na kolanach jeszcze innemu, też swojemu byłemu chłopakowi!! Zastanów się co piszesz człowieku! Jej jest teraz przykro, że ludzie ją obwiniają a nie, że Paweł nie żyje!!! W dodatku oczernia go!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym wszystkim była jeszcze jedna osoba trzecia co nie chciała odpuścić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i h** sam ta kaske szmate zabije to dziwka i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agi napisał:
albo ze wiek 17-lat to jeszcze gowniarz i nic w zyciu nie przezyl, uwierzcie ludzie w tym wieku sa czasami bardziej doswiadczeni zyciem niz nie jeden dorosly czlowiek.
Chyba w waleniu gruchy przed komputerem są doświadczeni w tym wieku. 17-latek "doświadczony" życiem, he he. deb***ne pokolenie portali społecznościowych itp, "atrakcji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodzież XI wieku zwariowala na potęgę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chciałbym mieć takiej sytuacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy dyrektorowie na pogrzeb wysłali sztandary i wieńce. dyrektor 2 lo w krasnymstawie stwierdzil, ze katolik nie moze popełnic samobójstwa i zabrakło sztandaru i wieńca od dyrekcji szkoły. Dlaczego dyrektor nie pełni funkcji publicznej i nie zachowuje sie tak jak powinna osoba publiczna, tylko robi po swojemu? Nie ma prawa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asasas napisał:
wszyscy dyrektorowie na pogrzeb wysłali sztandary i wieńce. dyrektor 2 lo w krasnymstawie stwierdzil, ze katolik nie moze popełnic samobójstwa i zabrakło sztandaru i wieńca od dyrekcji szkoły. Dlaczego dyrektor nie pełni funkcji publicznej i nie zachowuje sie tak jak powinna osoba publiczna, tylko robi po swojemu? Nie ma prawa..
To jest właśnie przykład tolerancji i szacunku dla drugiego człowieka według osób afiszujących się jako nienaganni katolicy... Swojego czasu miałam przyjemność uczęszczać do tego pseudo liceum i przekonałam się na własnej skórze jakich wartości się tam uczy. Na szczęście trwało to tylko rok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże Jak można wieńca nie wysłać? dyrektor jest katolikiem i nie wieży w samobójstwo i dla tego wieńca się nie wysya oraz sztandaru? Kaśka jest winna w 100%%% nie żyje Paweł a to jej wina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była uczennica napisał:
To jest właśnie przykład tolerancji i szacunku dla drugiego człowieka według osób afiszujących się jako nienaganni katolicy...Swojego czasu miałam przyjemność uczęszczać do tego pseudo liceum i przekonałam się na własnej skórze jakich wartości się tam uczy. Na szczęście trwało to tylko rok...
to prawda . zero tolerancji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy aby na pewno? zdaje mi się, że stojąc w kwiaciarni w dniu pogrzebu widziałem przygotowany wieniec od nauczycieli i pracowników II LO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do : ~rodzic~ ''słaby był a słabi do piachu. takie są odwieczne prawa. nie miał "tego obrotu" więc nie dal rady. powinien obetrzeć gębę pójść na kur..wy i solidnie powalić.'' Jak wogóle można pisać takie rzeczy!! Musiał mieć problemy. Mógł zwrócić się z tym do kogoś,ale wybrał inną drogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znam ani tej dziewczyny ani nie znałam Pawła, znam jego mamę wspaniała kobieta szkoda, że z nią nie porozmawiał.... Nie oceniam tej dziewczyny, każdy ma prawo wyboru, nie można nikogo do niczego zmusić ale za te brednie wypisywane na NK to bym ją za kudły wyszamotała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieniec był,kto chciał na pogrzeb mógł pojechać bo był autokar a swoja droga zauważcie że to co jest oczywiste nie zawsze jest prawdą,nikt nie wie czemu on to zrobił jak z nią był czemu wy wszyscy którzy tak ją obwiniacie nie reagowaliście??// tacy z was przyjaciele? sedziowie się znalezli,piszecie że widzieliście ja r\ to z tym to z tamtym,czemu nikt nic nie zrobił?/ teraz wyrażacie swoje opinie tchórze z was a wiecie czemu?/ bo jak on żył to nikt nie interesował aę tym co sie dzieje dopiero teraz wydajecie osądy tak najłatwiej bo zmarły wam nie powie odpieprzcie sie odemnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Kasieńka idzie do psychiatry bo to ona ma zaburzenia PSYCHICZNE! Łazi tylko i robi z siebie biedną w czarnych okularkach. Najfałszywsza osoba na świecie. Nie bójmy się tego mówić to jego wina, on mówił jej, że to zrobi ONA GO OLAŁA! Nienawidzę tej dziewczyny niestety muszę na nią potrzeć w szkole. Zresztą ona już się pocieszyła bo łazi po szkole i przytula się z jakimś innym. Na pogrzebie jej nie było. A TAK KOCHAŁA. To nie On powinien tak skończyć tylko... Paweł. [*] Do czego ona doprowadziła? DO ŚMIERCI!! I CO JESTEŚ Z SIEBIE DUMNA TERAZ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...