Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
xLICEALIZTKAx napisał:
Niech Kasieńka idzie do psychiatry bo to ona ma zaburzenia PSYCHICZNE! Łazi tylko i robi z siebie biedną w czarnych okularkach. Najfałszywsza osoba na świecie. Nie bójmy się tego mówić to jego wina, on mówił jej, że to zrobi ONA GO OLAŁA! Nienawidzę tej dziewczyny niestety muszę na nią potrzeć w szkole. Zresztą ona już się pocieszyła bo łazi po szkole i przytula się z jakimś innym. Na pogrzebie jej nie było. A TAK KOCHAŁA. To nie On powinien tak skończyć tylko... Paweł. [*] Do czego ona doprowadziła? DO ŚMIERCI!! I CO JESTEŚ Z SIEBIE DUMNA TERAZ?!
popieram, również jej nie lubię i to bardzo. zalazła mi za skórę pare lat temu. Ona wie ze jej nie znosze, ona mnie tez. mowilam ze znajdzie innego jelenia? Boe widzisz a nie grzmisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Zuza, uważaj zebyś Ty nie miała na sumieniu czyjegoś życia.... Ludzie, do czego może doprowadzić ta nagonka na tą dziewczynę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
Tak go kocha, że na ferie kiedy z nim była łaziła i całowała się ze swoim byłym z przed lat a przed feriami podobno Paweł zauważył ją jak siedziała na kolanach jeszcze innemu, też swojemu byłemu chłopakowi!! Zastanów się co piszesz człowieku! Jej jest teraz przykro, że ludzie ją obwiniają a nie, że Paweł nie żyje!!! W dodatku oczernia go!!
Kaśka to typ dziewczyny, która niczym się nie przejmuje. Uwielbia być z jednym i w tym czasie z innym go zdradzać. Dlatego pierwsza myśl, gdy usłyszałam, że jej chłopak nie żyje to- "pewnie Kaśka go z jakimś byłym zdradziła.". Tak to już jest, że ta dziewczyna ma słabość do swoich dawnych "miłości". Wiadome było, że nic dobrego z tego nie wyjdzie.Jej obecne zachowanie uważam za zachowanie na pokaz. Zrobi z siebie wielce pokrzywdzoną zapłakaną dziewczynkę. Płacz teraz! Może wreszcie przestaniesz bawić się uczuciami chłopaków. Może wreszcie do Ciebie dotrze, że tak nie wolno! Aczkolwiek podejrzewam, że bardzo szybko Kasieńka znajdzie sobie jakiegoś pocieszyciela i kolejnego frajera wierzącego w jej szczere uczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anita napisał:
Kaśka to typ dziewczyny, która niczym się nie przejmuje. Uwielbia być z jednym i w tym czasie z innym go zdradzać. Dlatego pierwsza myśl, gdy usłyszałam, że jej chłopak nie żyje to- "pewnie Kaśka go z jakimś byłym zdradziła.". Tak to już jest, że ta dziewczyna ma słabość do swoich dawnych "miłości". Wiadome było, że nic dobrego z tego nie wyjdzie.Jej obecne zachowanie uważam za zachowanie na pokaz. Zrobi z siebie wielce pokrzywdzoną zapłakaną dziewczynkę. Płacz teraz! Może wreszcie przestaniesz bawić się uczuciami chłopaków. Może wreszcie do Ciebie dotrze, że tak nie wolno! Aczkolwiek podejrzewam, że bardzo szybko Kasieńka znajdzie sobie jakiegoś pocieszyciela i kolejnego frajera wierzącego w jej szczere uczucia.
zgadzam się w 100% z tą wypowiedzią. Kaśka kocha być adorowana, nie zna pojęcia "miłość" lubi się bawić. Teraz robi z siebie sierotkę, ofiarę gorszą niż jest nią Paweł! Dziewczyna nie ma wcale uczuć. Moim zdaniem już ma kolejnego frajera, swoją pierwsza miłość. Słyszałam, oczywisćie jest to neipotweirzdone aczkolwiek spotyka się ze swoim byłym..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam, oczywisćie jest to neipotweirzdone aczkolwiek spotyka się ze swoim byłym.. A w którym maglu pracujesz? Ludzie śledzę tą żałosną dyskusję od początku.... Winna w 100% , popieram itp.- ogłośmy plebiscyt w ilu % jest winna! I wierzcie najbardziej zjadliwe byłyby koleżaneczki tej dziewczyny. To jest żałosne!Teraz trzeba się tylko modlić...Ciszej nad tą trumną !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że na tym forze są sami poj***ni ludzie jak wy możecie ją oskarżać jeżeli nikt nie wiem co było do końca jeśli ona i może się bawi innych uczuciami to jej sprawa i nikt tak naprawdę niema prawa jej osądzać ponieważ jakby któraś z was znalazłoby się w takiej sytuacji to ciekawe co by zrobiła, najlepiej jest kogoś osądzać. Spójrzcie się na siebie po pierwsze później na kogoś czy wy w ogóle myślicie co piszecie. Ona raczej do niczego go nie nakłaniała chciał z nią chodzić to chodził a że zrobił to co zrobił to nie będzie wyjaśnione dlaczego i pogódźcie się z tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obwiniajcie dziewczyny jest jaka jest co prawda osobiscie jej nie znam ale słyszałam duzo na jej temat moze w jakims znaczenieniu tez jest jej winna ale nie wierze w to ze zrobił to tylko z tego powodu był zdolny,mądry i miał by jeszcze nie jedna dziewczyne przecież miał dopiero 17 lat ale Kaska tez nie powinna bawic sie jego uczuciami byla z nim to dlaczego spotykała sie z innymi??! Dlaczego wybrała własnie jego? on był mlodszy od niej! Nikt nie wie jakie miał jeszcze problemy. Ja jej nie bronie tylko pisze to co mysle. Bardzo lubiłam Pawła bo znalismy sie od dziecka co prawda miał inne wyjscie miał wielu przyjaciół z ktorymi mogł porozmawiac o swoich problemach i nie musiał popełniać samobójstwa ale nie zapanował nad emocjami no i...;(( Każdy ma takie mysli ale popełnienie samobójstwa to nie jest wyjscie np Paweł on juz nie żyje a jego rodzina?? przyjaciele koledzy? a wiem ze miał ich bardzo wielu miał 3 rodzenstwa młodszego zostawił ich;(( Ale tez wiem ze i Kaśce nie jest łatwo miec kogos na sumieniu nie piszcie nie obwiniajcie bo nie wiecie wszystkiego. Fakt zle robiła ale teraz nie moze byc całe zycie obwiniana to był jego wybór! tak wolał i tak zrobił duzo przezyłam i wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że na tym forze są sami poj***ni ludzie jak wy możecie ją oskarżać jeżeli nikt nie wiem co było do końca jeśli ona i może się bawi innych uczuciami to jej sprawa i nikt tak naprawdę niema prawa jej osądzać ponieważ jakby któraś z was znalazłoby się w takiej sytuacji to ciekawe co by zrobiła, najlepiej jest kogoś osądzać. Spójrzcie się na siebie po pierwsze później na kogoś czy wy w ogóle myślicie co piszecie. Ona raczej do niczego go nie nakłaniała chciał z nią chodzić to chodził a że zrobił to co zrobił to nie będzie wyjaśnione dlaczego i pogódźcie się z NIE ZGADZAM SIE Z TYM BO TO ZE BAWI SIE INNYCH UCZUCIAMI TO NIE JEST JEJ SPRAWA BO CHŁOPAK SIE ZABIŁ PRZEZ NIĄ!!! HELLO!!!! TA LASKA NIECH SIĘ ZDECYDUJE CZEGO ONA TAK WOGÓLE CHCE CHCE MIEC PARU TO NIECH BIERZE W SWOIM WIEKU ANIE MŁODSZYCH!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HELLO!! jesteś porąbany/a każda osoba która by takiego czegoś nie planowała to po prostu rozstała by się z nią a że on miał problemy które przeważyły o jego decyzji to już jego sprawa raczej, każdy powinien jej współczuć wiesz co ona teraz sobie myśli!!! jeśli chcesz doprowadzić do następnej tragedii to pisz dalej takie "głupoty" delikatnie mówiąc. W końcu jeśli każdy tak będzie tak mówić to i ona może się załamać a jak ty ją byś miał/a na sumieniu za te bzdury co piszesz to ciekawe co byś zrobił i ciebie zaczął by każdy obwiniać. A w ogóle to ja bym wolał wiedzieć kto mnie oskarża chociaż można by było by podyskutować a nie wyciągać pochopne wnioski sugerując się pierwszym lepszym artykułem. deb***stwo!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie dziewczynie spokój...skoro jest taka jak ja tu opisujecie to ona sobie nic z tego nie robi za kilka lat jak wydorośleje dopiero do jej łba dojdzie,że mogła pomóc chłopakowi. Jeżeli ktoś mówi o tym,że zamierza popełnić samobójstwo to tak naprawdę chce by mu ktoś pomógł, bo inny samobójca to po prostu idzie i to robi nie mówiąc nic nikomu.I mimo wszystko to sie tyczy wszystkich takim osobom trzeba pomóc i nie ważne czy ktoś rzuca słowa na wiatr czy mówi prawdę.Trzeba zawiadomić najbliższych i znaleźć przyczyne takiej decyzji.Bo potem niestety tak jak w tym przypadku jest płacz i obwinianie kogoś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja słyszałem że Paweł dzwonił do tej panienki co robi z siebie cnotkę przed samym skokiem podobno jej powiedział zeby słuchała jak skacze więc wcześniej musiała o tym wiedzieć że on chce to zrobić. i co chłopaka nie ma ludzie pogadaja i zapomną a ta cnotka będzie dalej chodzić z typami i robić z nich baranów. znam takie laski one się nigdy nie zmieniaja... biedny chłopak szkoda go zdolny mądry zakochał się w nieodpowiedniej osobie a taka modląca... na pielgrzymkę co rok chodzi. a ludzkie uczucia ma w du***!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja!! zabić sukę i niech ten temat nie ucichnie, ludzie, dopier*olić jej!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie dziewczyna, to podła.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~sławek~, ona nic nie czuje bo to zimna su... ona doprowadziła do tego wszystkiego, bawi sie chłopakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
licealistkanr2 napisał:
popieram, również jej nie lubię i to bardzo. zalazła mi za skórę pare lat temu. Ona wie ze jej nie znosze, ona mnie tez. mowilam ze znajdzie innego jelenia? Boe widzisz a nie grzmisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona chyba nie jest człowiekiem, a napewno nie ma uczuć. dosyc, ze doprowadziła do Jego smierci, to jeszcze oczerniała jego rodziców. na policji i pewnie w innych miejscach mowiła że dzwoniła do rodziców Pawła, że chce to zrobić. ale to nie prawda.zadzwoniła dopiero po fakcie. i mówiła ze rodzice sie nim nie zajmowali,a to najwieksze kłamstwo. Jego rodzice to bardzo dobrzy ludzie, i dobrze sie nim opiekowali.;( Twierdziła też że Paweł był ,,chory psychicznie''. a to juz przesada. niech idzie do psychiatryka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no zdrowy psychicznie to chyba nie był skoro byle niepowodzenie życiowe spowodowało samobójstwo, a dziewczyna nie miała obowiązku z nim być, połowa ludności robi sobie na złość albo ma kochanków i to jest powód żeby się zabijać? no chyba nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...