Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Elka napisał:
Czy to może ten sam ksiądz który kilka lat temu w Łopienniku zabił na drodze człowieka i uciekł z miejsca wypadku? Gdy po kilku dniach namierzyła go policja to tłumaczył się w ten sposób,że wówczas myślał ze przejechał psa!
Ela daj spokój. Po jakiego licha Ci te informacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co napiszecie jak okaże się, że podejrzenia były niesłuszne... a śmierć poniósł ksiądz, który nie wytrzymał pod presją mediów i niesprawiedliwych oszczerstw... zobaczymy co zawiera list pozostawiony przez księdza... to będzie cała prawda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obca napisał:
Ela daj spokój. Po jakiego licha Ci te informacje? [/quote] [quote name='obca' timestamp='1344618495' post='663180'] Ela daj spokój. Po jakiego licha Ci te informacje?
Ty organista-a po co dajesz wszedzie ten spam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elka napisał:
Ciekawe co napiszecie jak okaże się, że podejrzenia były niesłuszne... a śmierć poniósł ksiądz, który nie wytrzymał pod presją mediów i niesprawiedliwych oszczerstw... zobaczymy co zawiera list pozostawiony przez księdza... to będzie cała prawda...
Cokolwiek zawiera ten list to i tak jest mało prawdopodobne by ujawniono jego treść.Całą prawdę zabrał ze sobą tragicznie zmarły ksiądz.Bywają w życiu sytuacje kiedy jest nam ciężko,ale stawiamy temu czoła.Mężczyźni są jednak słabsi psychicznie i nie zawsze radzą sobie z emocjami,stresem czy problemami.A szkoda.Życie choć nie jest łatwe,ale piękne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty organista-a po co dajesz wszedzie ten spam?
O cholera awansowałam na organistę.Wiesz gram,ale nie w kościele,a już twórczości organisty to proszę mi nie przypisywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym nie wierzył temu koledze..to może być przewałka..podpalili jakiegoś bezdomnego i dupka!! A Ksiądz dalej żyje i gwałci w Słupsku,bo nienawidzi kobiet!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego darmozjada i zboczeńca mniej, w czym problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Jednego darmozjada i zboczeńca mniej, w czym problem?
jesteś podły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mi żal tego człowieka znałam go i pamiętam z dzieciencych lat nie wiem czy jest winny czy nie To już Pan Bóg wie ale wiem tylko tyle jak bardzo musiał być ten człowiek zdesperowany że posunoł sie do takiego kroku poszedł na cmentarz tam gdzie pochowani byli jego bliscy moze to dodało mu odwagi straszna śmierć w męczarniach niech Spoczywa w Pokoju wiecznym Amen każdy człowiek ma małe grzechy i więkrze i kazdy człowiek potrzebuje wybaczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może było to tak, że jakiś psychopata sam wydał wyrok i podpalił tego księdza. W sumie nic nie wiadomo wiec każda wersja to gdybanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto sprawdzic czy Opus Dei albo inna kato-zandarmeria go nie wykonczyla bo nie mial kasy na okup i ratunek dla biskupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) : http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555 i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam ! Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a może było to tak, że jakiś psychopata sam wydał wyrok i podpalił tego księdza. W sumie nic nie wiadomo wiec każda wersja to gdybanie.
Pewnie tak !!! Oni zawsze sa bez winy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz wszystko mogą.jak ktoś kogoś chce upokorzyć-wystarczy najwidoczniej się umówić grupką i do dzieła. Najprościej oskarżyć o gwałt,który był 10-20 lat temu i zabawy pedofilskie!!!! takie teraz mamy prawo!!!!!!!! Jak jesteś słaby psychicznie-to giniesz!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz wszystko mogą.jak ktoś kogoś chce upokorzyć-wystarczy najwidoczniej się umówić grupką i do dzieła. Najprościej oskarżyć o gwałt,który był 10-20 lat temu i zabawy pedofilskie!!!! takie teraz mamy prawo!!!!!!!! Jak jesteś słaby psychicznie-to giniesz!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634801982321957556.jpg To ten ksiądz w Sądzie. http://www.fakt.pl/Ksiadz-pedofil-spalil-sie-na-cmentarzu,galeria-artykulu,172814,1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...