Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto powalczy z Agatą Fisz o fotel prezydenta Chełma?

Utworzony przez Gość, 7 lipca 2014 r. o 14:25 Powrót do artykułu
 
Napisano wczoraj, 17:47 Społeczeństwo dało się oszukać Pani Prezydent Agacie Fisz, mam nasieję iż raz kolejny nie popełnią tego błędu. Na jednym ze spotkań w ostanom czasie Rady osiedla Rejowiecka Pan Prezydent Józef Górny ujął to rzeczowo, mianowicie Ustawowo do podejmowania decyzji jest Prezydent dla tego, tez mamy z przymusu aż dwóch w Urzędzie Miasta Chełma z tego, wnyka iż Pani Prezydent sprawuje funkcje tyko wizerunkową według Polskiego Prawa Ustawy to też, oddanie głosu na powyższą damę w wyborach samorządowych Chełma jest głosem zmarnowanym nie zapominajcie o tym,. Chełm Potrzebuje Godnego Męża Stanu na Prezydenta Miasta, oby mieszkańcom po tylu latach udręki i patologi w Chełmskim Urzędzie żyło się lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Napisano wczoraj, 17:47 Społeczeństwo dało się oszukać Pani Prezydent Agacie Fisz, mam nasieję iż raz kolejny nie popełnią tego błędu. Na jednym ze spotkań w ostanom czasie Rady osiedla Rejowiecka Pan Prezydent Józef Górny ujął to rzeczowo, mianowicie Ustawowo do podejmowania decyzji jest Prezydent dla tego, tez mamy z przymusu aż dwóch w Urzędzie Miasta Chełma z tego, wnyka iż Pani Prezydent sprawuje funkcje tyko wizerunkową według Polskiego Prawa Ustawy to też, oddanie głosu na powyższą damę w wyborach samorządowych Chełma jest głosem zmarnowanym nie zapominajcie o tym,. Chełm Potrzebuje Godnego Męża Stanu na Prezydenta Miasta, oby mieszkańcom po tylu latach udręki i patologi w Chełmskim Urzędzie żyło się lepiej
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Społeczeństwo dało się oszukać Pani Prezydent Agacie Fisz, mam nasieję iż raz kolejny nie popełnią tego błędu. Na jednym ze spotkań w ostatnim czasie Rady osiedla Rejowiecka 76 W Zespole Szkół Ogólnokształcących NR 3 w Chełmie Pan Prezydent Józef Górny ujął to rzeczowo, mianowicie Ustawowo do podejmowania decyzji jest Prezydent dla tego, tez mamy z przymusu aż dwóch w Urzędzie Miasta Chełma z tego, wnyka iż Pani Prezydent sprawuje funkcje tyko wizerunkową według Polskiego Prawa Ustawy to też, oddanie głosu na powyższą damę w wyborach samorządowych Chełma jest głosem zmarnowanym nie zapominajcie o tym,. Chełm Potrzebuje Godnego Męża Stanu na Prezydenta Miasta, oby mieszkańcom po tylu latach udręki i patologi w Chełmskim Urzędzie żyło się lepiej.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
     Piękna na zewnątrz, gdyby twoja chociaż uczciwość w Urzędzie Miasta Chełma na piastowanym stanowisku miała o drobinę twej zewnętrznej urody, Miasto Chełm kwitłoby dziś gospodarczo otrzymywalibyśmy subwencje z budżetu państwa na rozwój naszego Miasta Chełma, przez to iż, objęła władzę jako jeszcze przewodniczącą SLD w Chełmie w dawny Domu Partii gdzie obywatele w 1989roku powiedzieli przecz komunie, teraz wszyscy cierpią mieszkańcy Chełma jak i Nasze Miasto,  w rozwoju gospodarczy zostało wyhamowane, pominięte . Wynik raczej jest Damie w tegorocznych wyborach znany, zorganizujemy koncert charytatywny na odejście w MDK Chełm, pod cudzymi inicjałami jak to miało miejsce w ostatnim czasie nie będziesz Dama więcej tak wyłudzać od mieszkańców Miasta i okolic pieniędzy..        Kobieto żyj sobie i daj innym żyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym się rozwija?! Tu nic nie ma. Żadne firmy nie stawiają fabryk żeby młodzi zostali i mieli gdzie pracować. Ci młodzi co są ambitni idą na studia do Lublina, Rzeszowa, Krakowa, Warszawy, Wrocławia czy Poznania i tam już zostają. Co w ostatnim czasie powstało że mówisz że miejsc pracy przyvywa? Tylko Kaufland i nic poza tym. Jeśli nie zmieni się włodarz miasta któren przyciągnie inwestorów chcących otwierać tu jakieś fabryki to Chełm niedługo będzie przypominał skansen i nic poza tym. Już teraz można powiedzieć że Chełm to dziura zabita decham, bo nawet Zamość nas w rozwoju wyprzedził!
Jak taka mądra jesteś, to sama otwórz fabrykę i zatrudnij 1000 osób. Co? Nie ma kasy i pomysłu? To buzia w ciup!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy w tym Chełmie coś się zmieni, jak zobaczyłem kto się wygrał konkurs na urzędnika w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego Miasta Chełma, na stanowisko referent d.s kontroli   to porażka, tylko swoich wsadzają nazwisko i adres taki jak starosty czyżby zbieg okoliczności, jak dla mnie podejrzane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec Chełma jestem zainteresowane wyborami samorozpadowymi dla Okręgów Miasta Chełm które, się odbędą 16listopdada bieżącego roku, oddam głos jak i moi bliscy na  "Stowarzyszenie Nowa Prawica Chełma- Bez Kłamstw" kandydatów na Radnych Miasta Chełma nie uwikłanych w obecne układy polityczne, dla dobra porządku prawnego i etyki wobec utraty zaufania publicznego dla sprawujących obecnie władzę samorządową.. Mam nadzieję iż, tegoroczne wybory wprowadzą nowy ład i porządek w naszym Mieście    Z wysokim Szacunkiem dla, wszystkich uprawnionych do głosowania w Okręgach Wyborczych Miasta Chełm 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec Chełma jestem zainteresowane wyborami samorozpadowymi dla Okręgów Miasta Chełm które, się odbędą 16listopdada bieżącego roku, oddam głos jak i moi bliscy na  "Stowarzyszenie Nowa Prawica Chełma- Bez Kłamstw" kandydatów na Radnych Miasta Chełma nie uwikłanych w obecne układy polityczne, dla dobra porządku prawnego i etyki wobec utraty zaufania publicznego dla sprawujących obecnie władzę samorządową.. Mam nadzieję iż, tegoroczne wybory wprowadzą nowy ład i porządek w naszym Mieście    Z wysokim Szacunkiem dla, wszystkich uprawnionych do głosowania w Okręgach Wyborczych Miasta Chełm 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MORAŁ! Rządzący aferami się wypunktował, a PIS całkowicie nie zbankrutował. Chełmianie zmiany na górze widzą, a Pani Fisz niech się nie wstydzą. Lewica po wyborach u władzy będzie, bo PO po wpadce dużo nie zdobędzie, a morał: utrzymać Fisz na urzędzie!!!!
czekałam kiedy odezwie się ten pajac i jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naczelny  z lokalnej gazety chełmskiej próbuje jeszcze na stronie dziennika wschodniego zasłynąć, godne pożałowania w jaki świetle damę jeszcze stawia, Z hasłem wyborczym "Przecz z Komuną" chce widocznie nas utrwalić. Przegrali 1989roku w Domu Partii w Chełmie przegrają raz jeszcze.Zapominał się Więc  w/w naczelny po swych artykułach z przed roku jakiemu psu służy,  teraz biedak przypomina sobie tak wpadka jest afera.!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie nasz dziennikarz to pajac!  Ale na tym polega dziennikarstwo w Chełmie robić z siebie idiotę!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla czego, tyle wpadek nieprawidłowość ,gdzie Rządzi lewica w Mieście Chełm w gminach w powiecie, jak można było doprowadzić do tak karygodnych rażących naruszeń przepisów prawa, pod złożeniem  ewidencji gruntów w 2012roku Dz.U. woj.Lubelskiego z dnia 11 września 2012roku poz. 2639 pozmieniano masowo klasyfikacje gruntów rolnych na budowlane, bez faktycznego terminu wyłączenia gruntów rolnych z produkcji rolnej WŚ-19 co następuje na wyłączny Wniosek właściciela gruntu po czym , starosta powinien wydać decyzje o wyłączeniu danego gruntu z produkcji rolnej,. Temat dość obszerny dla chętnych poszerzenia swojej  wiedzy w znacznej ilości Urzędników zapraszam na portal samorządowy: Do pół hektara posłowie PSL chcą ułatwić odrolnianie gruntów rolnych klasy I-III.  Historia ma to do siebie że lubi się powtarzać, przegraliście z nami 1989roku z hasłem "Precz z Komuną" przegracie więc raz jeszcze.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...