Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kulik w gm. Siedliszcze będzie drugą Bogdanką. To tu powstanie kopalnia Jan Karski

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2016 r. o 16:40 Powrót do artykułu
Chociaż chłopaki z Łęcznej po technikum górniczym będą mieli prace. Puki co latają do pośredniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 tys miejsc pracy? Max 1000, pojedzcie sobie kiedyś do Australii i zobaczycie ile osób tam pracuje, bo obecne technologie nie potrzebują siły mięśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo polska sprzedajecie własne dobro po raz kolejny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no proszę Pan Grabczuk też się pojawia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wungiel cóś jakby nieopłacalny był? to po ch.. sie w to gó.wno dac wmanewrować? kompletna bzdura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już wiecie po co niszczone są polskie kopalnie - za 10 lat będziemy kupować polski węgiel od Australijczyków (choć mam wątpliwości, czy to oni finansują), Niemców i Czechów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM. Nie znam się na górnictwie i chciałbym żeby mi ktoś wyjaśnił tę kwestię. W artykule zamieszczono iż w 2023 roku rozpocznie się produkcja węgla. Napisano też iż "Australijczycy zakładają, że kopalnia Jan Karski będzie mieć żywotność 24 lata." Czy to oznacza że kopalnia po tym czasie zostanie zamknięta?. Tak jak pisałem nie znam się na górnictwie ale tak na chłopski rozum tak to można odczytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Bogdankę dołują politycznie na każdym kroku. Dobra zmiana psia ich mać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Bogdankę dołują politycznie na każdym kroku. Dobra zmiana psia ich mać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz akcje w granicach 47 gr. Gdy osiągną 46 zł , to Amber Gold będzie pikuś:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
timestamp=2016-05-16 18:09:57 napisał:
WITAM.   Nie znam się na górnictwie i chciałbym żeby mi ktoś wyjaśnił tę kwestię. W artykule zamieszczono iż w 2023 roku rozpocznie się produkcja węgla. Napisano też iż "Australijczycy zakładają, że kopalnia Jan Karski będzie mieć żywotność 24 lata." Czy to oznacza że kopalnia po tym czasie zostanie zamknięta?.  Tak jak pisałem nie znam się na górnictwie ale tak na chłopski rozum tak to można odczytać.
Tak. Chyba, że dostaną koncesje na jakies sąsiednie pola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łubudubu niech żyje nam prezes naszego klubu. Artykuł napisany na potrzeby reklamowe PD co. Ani słowa o negatywnych skutkach działalności kopalni. Ani słowa o warukach pracy i płacy. Ani słowa o tym że ze wspomnianych złóż mogłaby czerpać nasza Bogdanka gdy tylko p[ojawi się zapotrzebowanie. A samo PD co czysto roszczeniowa firma która tylko żąda nic nie proponując w zamian. Marny będzie to pracodawcwa ,płatnik podatków i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiste. te namolne bombardowania wiadomościami na temat budującej się kopalni ma na celu stworzenia wrazenia że klamka już zapadła , zaślepione społeczeństwo mamione pracą by nie blokowało otrzymania kocesji na wydobycie. A sami ministrowie  nie ukrywają wątpliwości co do intencji PDco, czy nie chodzi o sam chandel koncesją jak to już bywało. Ale otym nasi rzetelni dziennikarze ani słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie samorządowcy rozpoczęli kolejną kampanię wyborczą .Oni już nic innego robić nie potrafią. Panstwo posłowie i posłanki z PIS wprowadzcie wreszcie kadencyjność w samorządzie .Trzeba oczyscic samorządy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kluczny i Wojciechowski niech nam Lubelszczyzny nie wciskają i niech z poprawnymi nazwami obowiązującymi się zapoznają. Kopalnia będzie nie na Lubelszczyźnie, a na Chełmskiej ziemi, a kto twierdzi inaczej, to niech wprzódy historię Polski zmieni i niech przekona uczonych z PAN, że Kulik, to lubelska ziemia. Morał: pismak gazetowy uparcie promuje lubelskie marzenia, a mania wielkości Lubelszczyzny na miarę Śląska, to urojenia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wielka niegodziwa próba niszczenia czegoś co to się nie ma już pod władzą! PO-matołki na odchodne uraczyli nas kapitalistami zza granicy i teraz obecny rząd musi dać zgodę. Ale ta zgoda na nieszczęście wszystkich. Chełmszczyzna jest czysta i wdzięczna przywódcom krajowym za możliwość decydowania o zdrowiu, ale Tuski i inne chcieli nam odebrać dobro. Mam nadzieje, że PiS nie da im prawa do kopania dolow, co zniszcza trawe i inne dla gospodarzy. Nikt nie pomyślał ile trzeba pracy co to by wychować kurkę czy krówkę, ale zaplaco ludziom jak się przestana nieść i dawac mleko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurka i krówka jak zobaczy górnika po szychcie przed łaźnią to faktycznie może przestać produkcję. Praca górnika łatwa nie jest pomimo wielkiej techniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci z Australii chyba nie wiedzą co to sa związki zawodowe górników!!? I obawiam się że będą musieli szybko przeliczyć ten koszt wydobycia. Niech mnie ktoś oświeci dlaczego australijczyk ma wydobywać węgiel za 25$ i mieć na tym dobry biznes a ja muszę dopłacać do śląskich kopalń ze swoich podatków bo się nie oplaca wydobyce??!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
timestamp=2016-05-17 09:25:58 napisał:
Ci z Australii chyba nie wiedzą co to sa związki zawodowe górników!!? I obawiam się że będą musieli szybko przeliczyć ten koszt wydobycia.  Niech mnie ktoś oświeci dlaczego australijczyk ma wydobywać węgiel za 25$ i mieć na tym dobry biznes a ja muszę dopłacać do śląskich kopalń ze swoich podatków bo się nie oplaca wydobyce??!
Z tego samego powodu, dla którego na Ukrainie wydajność upraw zbożowych z hektara jest dużo niższa niż w Polsce mimo, że na Ukrainie znajdują się jedne z największych na świecie czarnoziemy (z tego powodu tą krainę  nazywa się spichlerzem Europy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Jan Karski ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...