Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarze go odesłali. Wzywali karetkę pod bramę szpitala

Utworzony przez Chłop Polski, 9 maja 2010 o 13:12 Powrót do artykułu
"zagrożenia zawałem nie było,dopiero na naszym odzdziale doszło do zawału" ????...Ktoś tu opinię publiczną ma za skończonych idiotów,albo ma to daleko w d***e co ludzie sobie myślą . Logika wskazuje,że tego ratownika należy uczynić lekarzem a tych lekarzy przenieść na salowych .....i to nie wiem -bo z taką gorliwością skazaliby pacjenta na zgnicie we własnych odchodach. W Lublinie służby weterynaryjne i porządkowe "uratowały łosia,który niebawem padł w świdnickim lesie .Tu zajęli się śmiertelnie chorym człowiekiem ....ale tak na ogół to wszystko gra... PYTAM .....KTO WAM KU*WA DAJE DYPLOMY ??? Prezesi zakładów pogrzebowych, czy profesorowie akademii medycznych....weterynaryjnych?. Najwyższy czas aby jakiś logiczny system zweryfikował tych dochtorów,którzy jedynie co..... to wyciągają łapy po statystyczną (wysoką)stawkę poborów ....a we łbie mają tyle co w strażackiej remizie po weselu....pustkę i odór.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
RODZI SIĘ PYTANIE CZY WARTO UTRZYMYWAĆ SZPITALE ,KTÓRE W NAGŁYCH PRZYPADKACH NIE SĄ W STANIE UDZIELIĆ POMOCY ? SKALECZONEGO PALCA MOŻNA ZSZYĆ I PEŁNIĄCEJ DYŻUR PRZYCHODNI.W TEJ TEŻ PRZYCHODNI MOŻE STACJONOWAĆ KARETKA Z CZTEREMA MĄDRYMI LEKARZAMI ,KTÓRZY BĘDĄ W STANIE ODRÓŻNIĆ ZWYKŁĄ ZGAGĘ OD ZAWAŁU-I TO POWINNO ZAŁATWIĆ SPRAWĘ. JAK POKAZUJE TEN PRZYPADEK, MIJA SIĘ Z CELEM UTRZYMYWANIE ZGRAI DYLETANTÓW Z DYPLOMAMI (DR MED),KTÓRE TO OTRZRYMALI TYLKO DLATEGO ,ŻE BYLI CIERPLIWI I WYTRZYMALI W ŁAWKACH AKADEMII MEDYCZNYCH PRZEZ 6-LAT.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Dariuszu Tomaszewski- MANUS MANUM LAVAT... a ty tylko tyle zyskasz że nikt w rejonie nie przyjmie cię do pracy jako ratownika medycznego chociaż widać ,że jesteś dobrym analitykiem i diagnostą.Taka to nasza dzisiejsza Polska rządząca się prawami pędzącego królika,cmentarnych układów i tych z parkowych ławeczek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lekarka SOR w Krasnymstawie o której mowa to konował jakich mało.Niejednokrotnie już miałam okazję spotkać się z tą osobą i doświadczyć jej wyjątkowej nadgorliwości i niekompetencji.O wiele więcej wie i potrafi ratownik medyczny niż to nieprzyjemne babsko z nijaką wiedzą medyczną.Chorego zwierzęcia bałabym się jej powierzyć, a co dopiero bliską mi osobę.Cieszę się bardzo,że w końcu Ktoś zainteresuje się pracą i kompetencjami tej "dochtorki". Chylę natomiast czoła przed wieloma znakomitymi lekarzami zatrudnionymi w tymże szpitalu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może mi ktoś wyjaśni gdzie tu błąd lekarza?ten tekst jest pełen niespójności i nie wynika z niego żadna logiczna całość,jak zwykle zresztą gdy dziennikarz szuka sensacji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Redaktorze! Chyba spałeś gdy o sprawie głośno było jakieś tydzień temu. Do znudzenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I znowu gnitokomentator wójciszyn dla paru groszy i znajomości z zainteresowanym ( tym ....synem niby pacjenta który nie wysiadając z samochodu jak to jest ujete w tekście miał być diagnozowany i leczony????? - chyba tylko przez tego ratownika - wszak ma taki obowiązek!!!!!!! Tekst i poziom informacji godne dw...... i tak skończą w sławojce - oby tak dalej wójciszyn....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
lekarz zrobił to z myślą o pacjencie!czego redakcja nie potrafi zrozumieć?zawały leczy się w ośrodkach hemodynamiki, zwykły szpital tylko opóźni rozpoczęcie procesu leczenia i doktor ze szpitala wiedział o tym i chciał wyeliminować niepotrzebną stratę czasu prosząc o wezwanie pogotowia państwowego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: