Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Eeee...l wielka sensacja. Jak blem w zsw to nie takie libacje sie urzadzalo. Dajcie spokój chłopu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Che che ale najważniejsze w tym artykule to jest to kto napisał a nie pijaństwo i libacje pijanych oficerów . SZOK SZOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielka sensacja, bo na imprezie balowali.... chyba po to są takie spotkania... a jeśli autorowi donosu takie spotkania nie odpowiadają to niech nie przychodzi... ewentualnie przeniesie sie... w Terespolu na pewno mają jeszcze wolne etaty ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwładny? To jakaś parowka! przecież nikt nikomu nie kazał pić i pito po służbie nie w trakcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
picie alkoholu na imprezie w czasie prywatnym? dajcie spokój i zajmijcie się innymi problemami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś malkontent z tego anonimowego denuncjatora. Mnie tam by się podobały takie zarządzenia :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co chodzi? picie wódki w czasie wolnym jest zabronione?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś kanalia wypisuje donosy, aby po oderwaniu od koryta znaleźć sobie ciepłą posadkę. Napisz POstkomunisto prawdę a nie uciekaj się o perfidny donos. SG, to ciężka, niewdzięczna i bardzo odpowiedzialna służba ku chwale ojczyzny i narodu. Od 10 lat wszyscy bardzo chętnie uczestniczą nie tylko w Mszach Świętych, ale i są aktywni w ruchu pielgrzymkowym, gdzie Bóg, Honor, Ojczyzna i misterium przenajświętszego krzyża jest światłem na ich drodze. Nie można pozwolić na opluwanie i na pewno policja powinna zająć się sprawą celem odszukania tego donosiciela ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to przykro, że jakiś człowiek bez pomysłu na swoje JA zajmuje się drugą osobą. Jeżeli Bielecki lubi się zabawić i wypić to chyba dobrze, że nie ma problemów ze zdrowiem cielesnym i psychicznym. Autor donosu to zapewne człowiek dla którego SG to całe życie. Zaczął kruszyć się grunt pod nogami i co: I ATAK. Andrzej trzymaj się a tych leszy pogoń na emerytury, w Biedronce potrzebują ochroniarzy. Pozdrawiam dpgd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwdp, a, ehe, a sere loca pam param pam pam pam.... Tanzen!!! Polnishe banditen!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijaństwo i pielgrzymki... Dobre określenie formacji. A ty z tymi pielgrzymkami , to na jakich dopalaczach jedziesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzetelność donosiciela czy redakcji?Jakie gwiazdki w przypadku plutonowych? Chyba, że coś mnie ominęło? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzetelność redakcji czy donosiciela? Jakie gwiazdki u plutonowych? Chyba, że mnie coś ominęło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani nie wiem kto to napisał Ani nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK DONOSICIEL NIE LUBI PIĆ, TO NIECH POSZUKA INNEJ ROBOTY(NP. W BIBLIOTECE). JEŚLI PILI PO SŁUŻBIE W MIEJSCU DO TEGO PRZEZNACZONYM I NIE NAROBILI BYDŁA TO W CZYM PROBLEM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze, czy naprawdę nie macie czym wypełnić szpalty, że drukujecie anonimy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakaś menda niepijąca i nielubiana donosi na porządnych funkcjonariuszy. Takich kapusiów wszędzie jest dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakaś menda niepijąca i nielubiana donosi na porządnych funkcjonariuszy. Takich kapusiów wszędzie jest dużo.
jaki jest sens twoich wpisów co minutę????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robić kupę do własnego gniazdka ?Nieładnie. Liczyć na stanowisko po donosie?Nieładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...Odnosząc się do „imprezek”, jakie miały kończyć się w gabinecie komendanta, i ich uczestników zataczających się na korytarzach placówki, ppor. Sienicki podkreśla, że w pomieszczeniach tych funkcjonuje monitoring i na bieżąco jest kontrolowany.." kontrolowany przez kogo??? czyżby samego komendanta Ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...