Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Maleje liczba hodowli koni w woj. lubelskim

Utworzony przez kkk, 18 stycznia 2015 r. o 21:34 Powrót do artykułu
Co to jest za rasa konia ze zdjęcia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, że koni ubywa bo to już nie robotnik w gospodarstwie, ale są także tzw. handlarze, którzy żerują na pasjonatach i albo oszukują sprzedając chłam nie konia a co gorsze biorą konia i tyle ich widziano ! Taki jest z okolic Łukowa typowy kręt i złodziej, którego ja poszukuje. Otóż wziął konia miał zapłacić w ciągu miesiąca i przepadł. Ostrzegam przed tym typem młody jeżdzi busem Volswagen z przyczepą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też znam takich handlarzy (cwaniaczki), pozbyłem się tego biznesu , konia chcą kupić za 300 - 500 zł , jeżeli teraz ktoś hoduje konie to naprawdę trzeba mieć szczęście żeby w ogóle sprzedać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAgonka na górali? Normalnie koń nie jest w stanie w upale, ciągnąć pod górę, platformy 2 tony wagi. To nie przypadek, ze konie tam schodzą.   Z punktu widzenia turysty, to nie po to tam pojechał, by patrzeć na śmierć zwierzęcia. Zmniejszyć platformy i wozić max 8 turystów na parę koni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od czego jest związek hodowców koni? Jest dopłata do krów, kóz, owiec ale co do koni to oprócz zasobów genetycznych nie ma nic. Paszport dla krowy kosztuje 3zł a dla konia kosztuje 130zł jak nie więcej. Zastanowienie klaczy kosztuje od 150zł w górę. Pana weterynarza czy innego przedsiębiorcę stać na hodowlę ,bo z tego się nie utrzymuje. Roczne utrzymanie konia wynosi minimum 5tyś. jeżeli nie zachoruje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...