Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Baju,baju jeszcze jest daleko do upragnionego raju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
?Jestem zdziwiona? o to na jaką odpowiedz stać kandydatkę Platformy Obywatelskiej. Czy ta Pani wie w ogóle co się wokół niej dzieje ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieto buraki dziabać a nie marzyć o stołku prezydenta. Chełm Prezydenta już ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"? Jednak pani prezydent najwyraźniej rozpoczęła już kampanię wyborczą" a Pani nie rozpoczela?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leon napisał:
?Jestem zdziwiona? o to na jaką odpowiedz stać kandydatkę Platformy Obywatelskiej. Czy ta Pani wie w ogóle co się wokół niej dzieje ???
A co się dzieje poza prostackimi tekstami p. Fisz? Oświeć mnie proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chelmianin napisał:
Kobieto buraki dziabać a nie marzyć o stołku prezydenta. Chełm Prezydenta już ma.
Nikt tego nie neguje, że ma.Pamiętaj tylko, że to wybory zdecydują o tym kto będzie to stanowisko zajmował w grudniu. Żałuj - twoje zaklęcia nie odwołają wyborów i Twoja mocodawczyni będzie musiała odpowiedzieć na wiele pytań. Nie zawsze - jak sam wiesz - przyjemnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu 13 twoja niestety też, i zobaczymy jak jej pójdzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale się nie dziwię że p.Fisz broni własnego miejsca pracy w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej. Takiego stołeczka to bym własną piersią bronił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
newbe napisał:
Wcale się nie dziwię że p.Fisz broni własnego miejsca pracy w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej. Takiego stołeczka to bym własną piersią bronił
TO była tam dyrektorem? Po i PiS umie tylko likwidować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
newbe napisał:
Wcale się nie dziwię że p.Fisz broni własnego miejsca pracy w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej. Takiego stołeczka to bym własną piersią bronił
Broni nie tylko własnego miejsca pracy ale też wielu ludzi pracujących dla rozwoju Chełma. A nie jak sugerujesz "w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej". Może przed wygłoszeniem tej opinii należało zainteresować się jaką działalność prowadzi ta firma, bo myślę, że nie masz bladego pojęcia co to jest za instytucja. A najważniejsze dla Ciebie było to, ze tam pracowała p. Fisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
Broni nie tylko własnego miejsca pracy ale też wielu ludzi pracujących dla rozwoju Chełma. A nie jak sugerujesz "w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej". Może przed wygłoszeniem tej opinii należało zainteresować się jaką działalność prowadzi ta firma, bo myślę, że nie masz bladego pojęcia co to jest za instytucja. A najważniejsze dla Ciebie było to, ze tam pracowała p. Fisz.
Ala nie trzymaj nas dłużej w niepewności i zdradź, co dobrego ta firma dla Chełma zrobiła. Przy okazji jaki jest (był) wkład pracy Pani Fisz. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...