Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matka z dziećmi potrzebuje pomocy

Utworzony przez Gość, 21 lutego 2008 r. o 09:24 Powrót do artykułu
JA ROZUMIEM WSZYSTKO , ALE GDZIE TATUŚ DZIECI PRZECIEŻ NAJMŁODZSZE MA 7 MIESIĘCY, ABY TO DZIECKO SIE NARODZIŁO TO TATUŚ CHYBA TROCHE W TYM DOMU MIESZKAŁ , NO BOŻE MÓJ A JEŻELI TAK CIĘŻKO TO PO CO ............................?? PRZECIEŻ OPIEKA NIE MA OBOWIĄZKU UTRZYMAC CAŁE ŻYCIE , PRZECIEŻ NA TO IDĄ TEŻ MOJE PODATKI, JA MUSZĘ UTRZYMAĆ RODZINE , PRACUJĄC PRAWIE 24 GODZINY NA DOBE I NAWET NIE MAMA OCHOTY NA IGRASZKI , TROCHĘ ROZUMU UŻYJCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słuszne podejście. Teraz jest tyle zajęć, że nawet bez wyuczonego zawodu można sobie dorobić parę groszy (choćby sprzątanie po kilka godzin dziennie). Po za tym te 19 tysięcy to nie mały pieniądz. Jeśli się kupuje nowa pościel, czy meble, to nic dziwnego, że potem nie wystarcza na podstawowe potrzeby jak np. leki. Myślenie nie boli, ale boli brak myślenia. Może ta kobieta w końcu nauczy się, że za darmo w życiu nic nie ma. Dość mam już utrzymywania z moich podatków takowych osób. W życiu zawsze musiałem sobie sam radzić i tak jest do dziś. Ta pani nie jest kaleką, czy osobą ułomną. Jeśli chce mieć dzieci, to niech ponosi konsekwencje swoich decyzji. A jeśli nie chce, to przecież środki antykoncepcyjne majątku nie kosztują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też wychowuję sama troje dzieci na opał miesięcznie wydaję 300zł, mam dziecko niepełnosprawne ,czasami na leki nie starcza, a to co pisze ten pan to bzdura bo mnie trż zostawił mąż gdy okazało się że córka jest chora ,i co miałam zrobić ,w opiece też przekraczam dochód , nie winie ich za to bo takie są przepisy. NA przyszłość prosze nie krytykować kogoś ,kto i tak ma ciężko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jA JAK BYM DOSTAŁA 19 TYŚ ODRAZU KUPIŁABYM PARE TON WĘGLA , A DOPIERO PÓŻNIEJ RESZTE ŻECZY, TERZ PALE W DWÓCH TAKICH PIECACH , A POŚCIEL CZY MEBLE MOŻNA KUPIĆ TANIO, WIELE ŻECZY LUDZIE ODDAJA ,TEŻ WYCHOWUJE DZIECI SAMA I JNACZEJ BY ZAGOSPODAROWAŁA TAKĄ KWOTĄ PIENIĘDZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z ciebie bezduszny egoista "Grzesiu". wiecie czego właśnie brakuje w naszym polskim społeczeństwie: współczucia i zrozumienia.W naszym kraju króluje hamstwo i egoizm. Choć troche zrozumienia dla drugiego człowieka. Ciekawe co Ty byś zrobił na miejscu Tej kobiety, czy też byś tak cwaniakował??Współczuje tej Kobiecie, sama mam dzieci i ich dobro jest dla mnie najważniejsze-dlatego rozumie co ona przeżywa i nie chciałabym być na jej miejscu. Okażcie choć odrobinę współczucia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andzia napisał:
Ale z ciebie bezduszny egoista "Grzesiu". wiecie czego właśnie brakuje w naszym polskim społeczeństwie: współczucia i zrozumienia.W naszym kraju króluje hamstwo i egoizm. Choć troche zrozumienia dla drugiego człowieka. Ciekawe co Ty byś zrobił na miejscu Tej kobiety, czy też byś tak cwaniakował??Współczuje tej Kobiecie, sama mam dzieci i ich dobro jest dla mnie najważniejsze-dlatego rozumie co ona przeżywa i nie chciałabym być na jej miejscu. Okażcie choć odrobinę współczucia..
Ależ jej współczuje. Zdaje sobie doskonale sprawę w jakiej sie znalazła sytuacji i to doskonale rozumiem. Najbardziej żal mi dzieci, które są przecież zupełnie niewinne zaistniałem sytuacji. Nie rozumiem jednak dlaczego ona tak bezmyślnie postępuje i dlaczego ja Pan i Pani (czyt. społeczeństwo) ma za jej błędy płacić. Niestety, na wszystko trzeba sobie zapracować. Nikt nikomu w życiu niczego nie daje za darmo, a ta kobieta nie jest już dzieckiem. Bądźmy realistami, za każdy swój błąd trzeba wcześniej czy później zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za artykuł?Chyba wyssany z palca (choć takie przypadki się zdarzają. Szkoda,że autor tej opowiastki nie napisał najważniejszego,a mianowicie w jakiej miejscowości to się dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie piszą o ojcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...