Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matka z promilami \"opiekowała się\" synami

Utworzony przez Gość, 30 grudnia 2012 r. o 11:07 Powrót do artykułu
dlaczego wy dokuczacie matce polce, przecież mamy mały przychód narodowy, a ona biedna wysila się robi i rodzi kolejne dzieci po to aby pogłowie ludności w naszym kraju powiększyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dlaczego wy dokuczacie matce polce, przecież mamy mały przychód narodowy, a ona biedna wysila się robi i rodzi kolejne dzieci po to aby pogłowie ludności w naszym kraju powiększyć
tego się czytać nie da... autorowi chodziło raczej o przyrost naturalny... a co do matki... komentarz jest zbędny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jest matką polką rodząca dziecko za dzieckiem to w naszym kraju ma prawo robić co chce, także odczepcie się od niej, miedzy jedną ciąża a drugą ma baba prawo się uchlać,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO DRAMAT DZIECI ,TEJ KOBIETY RÓWNIEŻ, ZASTANÓWMY SIĘ DLACZEGO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TERII napisał:
TO DRAMAT DZIECI ,TEJ KOBIETY RÓWNIEŻ, ZASTANÓWMY SIĘ DLACZEGO?
a co się będziemy zastanawiać, ona się nie zastanawia ona rodzi kolejne dzieci po to aby z opieki dostać więcej na wódę, no ale jak nasze państwo rozpieszcza pijaków, nierobów to co się dziwić, ja za pracę zapewne tyle nie dostanę wynagrodzenia (bo tylko 1200 zł) jak taka matka na dzieci i siebie za darmo z mops.I ja jak nazapieprzam cię codziennie po 8 godzin to nie mam już siły na picie i szkoda mi tych pieniędzy na chlanie, a jej jak lekko przyjdzie to i lekko sie wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TERII napisał:
TO DRAMAT DZIECI ,TEJ KOBIETY RÓWNIEŻ, ZASTANÓWMY SIĘ DLACZEGO?
To jest bardzo mądre pytanie,ale do tuska i do rządzącej żydokomuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...