Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto odzyskało rangę stolicy biskupiej

Utworzony przez STYX, 5 marca 2009 r. o 08:52 Powrót do artykułu
No to obciach dla miasta jak nic, ja bym się wyprowadził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać się czy płakać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest to największa głupota.Czy z tego tytułu przybędzie w mieście kilka nowych miejsc pracy.Biedni i bezrobotni chełmianie będą musieli utrzymać jeszcze jednego darmozjada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pewnoscia jest to dobra i radosna wiadomosc dla osob deklarujacych przywiazanie do KK. Pytanie, jakie mi sie nasuwa jest bardzo przyziemne i nie majace zadnego zwiazku w niebieskim firmamentem. A mianowicie, czy owa "stolice" utrzymywali beda wspomniani wczesniej wierni KK? Czy tez obowiazek zapewnienia bardzo dostatniego zycia kilku darmozjadom spocznie na barkach mieszkancow miasta? Nie mam nic przeciw wyniesieniu Chelma do tak zaszczytnej rangi. Uwazam jednak, ze kazdy za wlasne hobby powinien placic sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek W. napisał:
Z pewnoscia jest to dobra i radosna wiadomosc dla osob deklarujacych przywiazanie do KK. Pytanie, jakie mi sie nasuwa jest bardzo przyziemne i nie majace zadnego zwiazku w niebieskim firmamentem. A mianowicie, czy owa "stolice" utrzymywali beda wspomniani wczesniej wierni KK? Czy tez obowiazek zapewnienia bardzo dostatniego zycia kilku darmozjadom spocznie na barkach mieszkancow miasta? Nie mam nic przeciw wyniesieniu Chelma do tak zaszczytnej rangi. Uwazam jednak, ze kazdy za wlasne hobby powinien placic sam.
Widze kanalio Pomatolska ze jest znow na wpisie. Kosciol dal nam kulture i slodycz zycia. W miejsce patrzenia na telewizor posluchaj radia i mszy przenajswietrzej naszej polskiej. A uwierzysz, ze mozna byc czlowiekiem boskiej dobroci i umilosierdzienia. A takich jak to wy to po mordach walic i zakopac zywcem. Oszukanczy narod na was zaglosowal o odebral szanse na wolna i sprawiedliwa ojczyzna i na kraj dobrobytowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ministrant napisał:
jest to największa głupota.Czy z tego tytułu przybędzie w mieście kilka nowych miejsc pracy.Biedni i bezrobotni chełmianie będą musieli utrzymać jeszcze jednego darmozjada.
ty do szkoly i do spowiedzi paholku komunistyczny i nieluku a nie na Pana boga urongac. jeszcze sie wam to zakonczy ze, poplakiwac bedziecie i zalowac zescie obrazali i wysmiewali jeszcze tylko wybory benda i wam pokazemy gdzie wasze miejsce prawdziwi polacy wiedza jak zyc i dac w morde tez wiedza jak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko tytularna diecezja. Biskup Rzymu będzie mógł mianować jakiegoś Chińczyka lub Afrykańczyka na biskupa Chełma. Biskup tytularny nigdy w Chełmie może nie być. Nie ma przecież kościoła ( katedry) w której mógłby mszę odprawić. Równie dobrze można Chełm wyznaczyć jako stolicę księstwa włodzimierskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...