Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kto zezwala na to aby firmy z obcym kapitałem wydobywały nasze surowce to MY polacy, nasz region ma na tym korzystać ,podatki do Warszawy ,a u nas kilka miejsc pracy za marne pieniądze(Polska C)=tania siła robocza ,podobnie z bursztynem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No tak lepiej żeby panowało bez robocie a dumna polska będzie bez robotna stuknie się w czoło lepiej żeby jechało do Niemiec Holandii i tam płacili podatki ? Żadna Polska firma nie podejmie się otworzenia kopalni na są dla nich rentowne dlatego zagraniczny kapitał chce tu inwestować bo mają ulgi a przy tym trochę ludzi znajdzie zatrudnienie aż tak bardzo źle ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podburzania narodu ciąg dalszy? Rząd doskonale wie na czym stoi i jakie aspiracje powodują działaniami pro rozwojowymi. Na mapie kraju mamy kilka regionów ciekawych z punktu widzenia ekologicznej eksploatacji dóbr wspólnych! Czyżby KOD zapuścił korzenie również u nas na Lubelszczyźnie? Mieszkańcy powinni z większą uwagą przyglądać się rożnym prasowym "sensacjom" skierowanym przeciw naszej władzy, a szczególnie nowym włodarzom województwa. Na Lubelszczyźnie miejsc pracy nie brakuje. Naród we wspólnym froncie przeciwdziałania kapitalistycznym zakusom elementu obcego powinien stawiać wyższe wymagania wobec tych, którzy zatrudniają płacąc śmieszne, z punktu widzenia interesu narodowego, pensje. Mamy szanse wybić się na lidera Europy, a nasz region stać się dominującym wśród tych rozwijających się. Oczywiście należy w to wierzyć i wziąć się do monitorowania (z większą uwagą) rożnego elementu poniżającego i dyskredytującego nasz rząd wraz z Prezydentem Andrzejem Dudą! Jedynie wzmożona czujność oraz bezkompromisowa walka z piątą kolumną kapitalistycznego świata pozwoli nam z optymizmem patrzyć w przyszłość ojczyzny i narodu opierającego swoje wartości o naukę Jana Pawła II. Polacy powinni wziąć sobie do serca przekaz patriotyczny szczególnie w obliczu zbliżających się wyborów uzupełniających! Stańmy się społecznikami i podpowiadajmy tym niewyedukowanym na kogo należy głosować, a ludzi działających na niekorzyść kraju należałoby notować i przyglądać się ich poczynaniom w życiu codziennym. To zwykli przestępcy i na pewno żyją z wyzysku nas samych, jak i sąsiadów. Wiedziecie, że jeżdżą nowym autem, kupują nowe meble, albo wyjeżdżają za granice? Zastanówcie się skąd na to wzięli i niech "fiskus" także o tym pomyśli .... To czystej wody KOD i inni sprzymierzeni z wrogami Polski!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polak i samorzadowiec" Każdy zakład jest zawsze ubogaceniem regionu, kazdy na tym korzysta. Śląsk i inne regiony np. koło Beełchatowa czy Konina. Jeszcze parę lat temu te regiony były zacofane, brudne i brzydkie, dzisiaj jadac do Lichenia podziwiamy drogi, infrastrukturę, ilość hoteli a nawet na dawnych wyrobiskach znakomite ośrodki dla uprawiania sportu wodnego. Tak masz pan całkowitą rację, i nie jest pytaniem czy, tylko jak. By szkody były jak najmniejsze a pożytek jak największy. Liderem naszej części Eu już jesteśmy, prezydent Duda wraz z Orbanem czy słowackim prezydentem sa przyjaciółmi. Przypomnieć nalezy ze ta drogę co przechodzi Polska , Węgrzy przechodzili w 2013, też była komisja wenecka też grozono sankcjami i wtedy rząd PO wycofał się z ustalonych w grupie Wyszehgradzkiej ustaleń, przynoszac nam wstyd i osamotnienie. Dzisiaj nic takiego już nam nie grozi. Wracajac do węgla , sama eksploatacja to jeszcze za mało, musimy jako Polska zainwestować by te nasze bogactwo przynosiło nam zyski , wprowadzić technologię którą przecież Polacy mieliśmy na najwyższym światowym poziomie, to własnie koks ze Zdzieszowic potrzebował Mannesmann do produkcji stali najwyższej jakości potrzebnej przy budowie elektrowni atomowych. Mamy ogromny potencjał, który wreszcie może służyć całemu narodowi a nie tylko "kolesiom" i "pociotkom". Kraść to byle ...potrafi, coś stworzyć , coś zbudować tylko madry człowiek. Życzę sobie i innym by i ten region był takim gdzie się opłaca pracować i pozostawać , bo cóż po naszej lubelszczyźnie jak nam dzieci pouciekały, to do Warszawy jako "słoiki" to na śląsk jako "grole", czas by można było dla nas pracować.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pomyślcie Krajani, w II RP w 19 lat ujednolicono miary, zlikwidowano analfabetyzm, ujednolicono walutę i wzmocniono ze była liczącym się środkiem platniczym w całej Europie. Wybudowano z malutkiej wioski nowoczesny port Gdynia, wybudowano 20 tys km dróg, 4 tys km koleji, wybudowano GOP, COP , mieliśmy fabryki swoich aut, motocykli, samolotów itd...Porównajcie to z latami PRL oraz pod rzadami SLD,PSL, PO....strach się bać co nas by dalej czekało. Teraz PiS musi wrócić do tych tradycji z II RP, bo dlaczego chwalą polskiego pracownika w niemczech, angli a w Polsce moze pracować w większości na smieciowych umowach a baran właściciel przypuszcza jego zapracowany geld na dziwkach w zachodnich hotelach? Dużo musi PiS zmienić, ale czytam i widzę ludzi z determinacją , patriotów coraz więcej , nawet w tym do niedawna opanowanym przez komunę i satanistów Internecie.  Ludzie musimy pomóc rzadowi i władzy, trwanie w "pociotkowym" maraźmie nic wam nie da. PSL cały cas był w rzadach co dla tego regionu zrobił? Napiszę!!! Z rolników na glebach pszenno buraczanych chieli matołki hotelarzy , właścicieli bud z frytkami zrobić, jako region turystyczny!!! Ocipieli czy co? Przykład Siennica Różana, piękny ma staw, mieli to korzystać wszyscy rolnicy, po podpisaniu i zrzeczeniu się działek "inwestor" z Zamościa zrobił sobie stawy dla wędkarzy. A gdzie turystyka, to pewnie mają ją okoliczni rolnicy uprawiać! To się nazywa "pociotkowość" no i PSL rzadzi dalej....Mój tata miał takie ludowe powiedzenie...."Czemuś głupi - boś biedny: Czemuś biedny- boś głupi". Pogońcie to bractwo do roboty a sami weźcie się za gospodarowanie. Bo nigdy nic u Was się nie zmieni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Życzę powodzenia w moim regionie Wójt chciał otworzyć kopalnie piachu (zmienić plany zagospodarowania), to się kilka gamoni inspirowanych przez z frustrowaną Panią byłą radna gminy sympatyzująca z regionalnymi działaczami PIS nie zgodzili strasząc wójta sądami. Takich mamy działaczy z PIS
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podburzania narodu ciąg dalszy? Rząd doskonale wie na czym stoi i jakie aspiracje powodują działaniami pro rozwojowymi. Na mapie kraju mamy kilka regionów ciekawych z punktu widzenia ekologicznej eksploatacji dóbr wspólnych! Czyżby KOD zapuścił korzenie również u nas na Lubelszczyźnie? Mieszkańcy powinni z większą uwagą przyglądać się rożnym prasowym "sensacjom" skierowanym przeciw naszej władzy, a szczególnie nowym włodarzom województwa. Na Lubelszczyźnie miejsc pracy nie brakuje. Naród we wspólnym froncie przeciwdziałania kapitalistycznym zakusom elementu obcego powinien stawiać wyższe wymagania wobec tych, którzy zatrudniają płacąc śmieszne, z punktu widzenia interesu narodowego, pensje. Mamy szanse wybić się na lidera Europy, a nasz region stać się dominującym wśród tych rozwijających się. Oczywiście należy w to wierzyć i wziąć się do monitorowania (z większą uwagą) rożnego elementu poniżającego i dyskredytującego nasz rząd wraz z Prezydentem Andrzejem Dudą! Jedynie wzmożona czujność oraz bezkompromisowa walka z piątą kolumną kapitalistycznego świata pozwoli nam z optymizmem patrzyć w przyszłość ojczyzny i narodu opierającego swoje wartości o naukę Jana Pawła II. Polacy powinni wziąć sobie do serca przekaz patriotyczny szczególnie w obliczu zbliżających się wyborów uzupełniających! Stańmy się społecznikami i podpowiadajmy tym niewyedukowanym na kogo należy głosować, a ludzi działających na niekorzyść kraju należałoby notować i przyglądać się ich poczynaniom w życiu codziennym. To zwykli przestępcy i na pewno żyją z wyzysku nas samych, jak i sąsiadów. Wiedziecie, że jeżdżą nowym autem, kupują nowe meble, albo wyjeżdżają za granice? Zastanówcie się skąd na to wzięli i niech "fiskus" także o tym pomyśli .... To czystej wody KOD i inni sprzymierzeni z wrogami Polski!
Na poczatku myslalem ze sie zbijasz ale to chyba na powaznie - bierz polowe tego mocarza bo za bardzo klepie, czy co tam zazywasz a i wyslij przelew do tadeusza.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...czytam niektóre komentarze słusznie napisane i skierowane pod właściwy adres patriotycznie ustosunkowanych ludzi. Czytam jednak i takie nienawistne. Zastanawiam się nad przyszłością ojczyzny, kiedy pozwalać się będzie na krytykowanie prawidłowych działań. mamy teraz czysto polski i oddany sprawie naprawy stosunków społeczno politycznych rząd, ale pozwalamy na bezwzględne ataki. Czy nie nastał już czas i pora, aby służby w sposób normalny zajęły się tymi wydrwiczami i reakcjonistami? Każdy Polak i patriota powinien tworzyć listy i informować władze o odszczepieńcach tak, aby rząd mógł właściwie ocenić, kto sprzyja moskiewsko berlińskiej koalicji zawłaszczania dóbr narodowych i opluwania członków rządu wraz z Panem Prezydetem Andrzejem Dudą. Naszym patriotycznym obowiązkiem jest zwalczać wszelkie, nawet najmniejsze, przejawy wrogości do ojczyzny łona ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A gdzie podpisy pod budową drogi ekspresowej Dorohusk - Piaski i obwodnicy Chełma .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PiS wykminił Ustawę o obrocie ziemią aby ''ratować'' Polskość,a tu zbierają podpisy aby firma z Antypodów wydobywała nasze bogactwo WĘGIEL. Jeden podchmielony wśród trzeźwych powiedział ''coś wam się w głowach po....liło,może miał rację.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Toż zyski pójdą do Kangurowa. Czy to na pewno "dobra zmiana"?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kto zezwala na to aby firmy z obcym kapitałem wydobywały nasze surowce to MY polacy, nasz region ma na tym korzystać ,podatki do Warszawy ,a u nas kilka miejsc pracy za marne pieniądze(Polska C)=tania siła robocza ,podobnie z bursztynem.
głupiś ty i dunyś ty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PiS wykminił Ustawę o obrocie ziemią aby ''ratować'' Polskość,a tu zbierają podpisy aby firma z Antypodów wydobywała nasze bogactwo WĘGIEL. Jeden podchmielony wśród trzeźwych powiedział ''coś wam się w głowach po....liło,może miał rację.
przedstawiciel ciemnogrodu się wypowiedzial, łoj aleś sie napocił.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
 FEDRUJĄ! Jeden Grzesio jest od podpisów i manifestowania, drugi zaś zacny Grzesio od inwestycji blokowania. Lobby nienawidzące Chełma przy biurku pracuje  i wskazuje inwestorowi gminę w której wybuduje, bo o nazwę chodzi: ma być lubelski, nie chełmski, i kto rozważać umie, to wie kto tej ziemi szkodzi.                         >>>>>>> Morał: medialnie wciskają, co zrobić zamierzają, i gdy uporu nie ma - z lobbystami się dogadają, bo w interesach główną rolę finanse odgrywają no i tak jest, że poza kulisami decyzje zapadają! Chełmska Ziemia, to nie Lubelszczyzna Polaku, a kto tak uważa, jest głupkiem do KWADRATU!  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przedstawiciel ciemnogrodu się wypowiedzial, łoj aleś sie napocił.
Podpisuj i buduj,już zaczynaj-tylko dlaczego nikt nie zbiera podpisów jak powstaje inwestycja krajowa,a wówczas ślimaczki,robaczki,listeczki i płateczki blokują budowe na kilka lat lub radykalnie na ''amen'' Może trzeba''zejść z drzew''.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: