Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie chcą? Odciąć kmiotkom energie elektryczną, niech siedzą przy świecach!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale pewnie by chcieli darmową energię, wszystko za grosze i jeszcze mannę z nieba co?
0
Nożeszty kurna trza trochu pojendolić żeby jakie łodszkodowanie dały panie co te prezesy siedzo i tyle piniendzy bioro za nic panie Jak zapłaco to i niech sobie stawiajo nawet ze dwa maszty panie Ale za darmochę to nie dom Żeby ino moja szkoda nie była z dziada pradziada jażemtu panie buraki miał i nie łoddom
0
A mają rację działka zblokowana na jakąkolwiek inwestycje bo pozwolenia na budowę pod linia nikt nie dostanie. Ja kiedyś zgodziłem się na linie telefoniczną przez moją działkę w poprzek i nie mogłem mieszkania postawić w miejscu którym chciałem. Postęp postępem ale nie kosztem jednostki!
0
Mają rację taka linia może być sytuowana daleko po polach, nawet kosztem jej długości. To tak jak z ekspresowkami warianty pokazują po polach i lasach, a dyrektor regionalnej dyrekcji ochrony środowiska, ma największe zdanie, fachowiec i z uwagi na roślinki i inne zwierzątka wskazuje najbliżej zabudowy albo po śladzie ist. Drogi. Co za tym idzie ogromne koszty wykupów nieruchomości działalności gospodarczych, budowania ekranów, bo fachowiec miał decydujące zdanie.
0
mieszkańcy tej gminy od zawsze mieli wysokie mniemanie o sobie i robili dużo szumu o wszystko
0
Wyłączyć prąd i niech przy świeczkach siedzą!
0
maszty to masz na żaglowcach redaktorzyno
0
A niech sobie protestują, od tego jest demokracja. Mają prawo do protestów, a energetycy do budowania linii energetycznej. Niech się cieszą, że w Polsce normy i tak są wyśrubowane... w Ameryce i Niemczech linie biegną nad budynkami mieszkalnymi?! I to jakie ładne... dwutorowe po cztery wiązki na fazę?! A tu 100 metrów od działki i wielkie halo?! Przy 220kV mogą 8 metrów od chałupy stawiać w Polsce, bo w Niemczech... już napisałem.
0
a ja bym na ich miejscu pojechała do Pani Premier Szydło i wyłuskała cala zawiłość problemu gdzie nie ma społecznego interesu! Te plany były kreślone i ustalane jeszcze za nierządów PO z myślą, aby ludzie oburzali się, a nawet wykazywali wielka dolę niezadowolenia z PiS! Podstępne podszywanie się pod czysto polskie potrzeby, ale nie biorące pod ważną uwagę społeczeństwa! Obecny rząd ma na uwadze i pod względem nas wszystkich a nie tylko elity uwłaszczeniowe! Wyksztalcenie potrafi podpowiedzieć najlepsze rozwiązanie i na tym Polacy muszą się opierać w walce o dobro i dobrobyt!
0
Ja się spytam mieszkańców poważnie boja się słupów wysokiego napięcia pewnie słusznie. A czy nie boicie się spalarni śmieci tak zwanej cementowni Jakiś Hiszpan zwozi do nas śmieci z całej europy i pali i nikt nie protestuje ludzie pojedzcie pod cementownie 300 metrów od zakładu jak wiatr będzie w stronę miasta gwarantuje wam że 20 minut nie wytrzymacie to wszystko wdychamy to w pale się nie mieści kto dał na to pozwolenie.
0
Jeśli dobrze rozumiem, to plan zagospodarowania przestrzennego uchwalony w 2004 r nie uwzględniał korytarza dla nowej sieci, więc założyć należy, iż zakładano modernizację obecnego korytarza. Interesujące, kto miał taką siłę i za czyją namową powstaje nowy korytarz?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: