Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie chcą? Odciąć kmiotkom energie elektryczną, niech siedzą przy świecach!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale pewnie by chcieli darmową energię, wszystko za grosze i jeszcze mannę z nieba co?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nożeszty kurna trza trochu pojendolić żeby jakie łodszkodowanie dały panie co te prezesy siedzo i tyle piniendzy bioro za nic panie Jak zapłaco to i niech sobie stawiajo nawet ze dwa maszty panie Ale za darmochę to nie dom Żeby ino moja szkoda nie była z dziada pradziada jażemtu panie buraki miał i nie łoddom
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A mają rację działka zblokowana na jakąkolwiek inwestycje bo pozwolenia na budowę pod linia nikt nie dostanie. Ja kiedyś zgodziłem się na linie telefoniczną przez moją działkę w poprzek i nie mogłem mieszkania postawić w miejscu którym chciałem. Postęp postępem ale nie kosztem jednostki!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mają rację taka linia może być sytuowana daleko po polach, nawet kosztem jej długości. To tak jak z ekspresowkami warianty pokazują po polach i lasach, a dyrektor regionalnej dyrekcji ochrony środowiska, ma największe zdanie, fachowiec i z uwagi na roślinki i inne zwierzątka wskazuje najbliżej zabudowy albo po śladzie ist. Drogi. Co za tym idzie ogromne koszty wykupów nieruchomości działalności gospodarczych, budowania ekranów, bo fachowiec miał decydujące zdanie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mieszkańcy tej gminy od zawsze mieli wysokie mniemanie o sobie i robili dużo szumu o wszystko
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyłączyć prąd i niech przy świeczkach siedzą!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
maszty to masz na żaglowcach redaktorzyno
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A niech sobie protestują, od tego jest demokracja. Mają prawo do protestów, a energetycy do budowania linii energetycznej. Niech się cieszą, że w Polsce normy i tak są wyśrubowane... w Ameryce i Niemczech linie biegną nad budynkami mieszkalnymi?! I to jakie ładne... dwutorowe po cztery wiązki na fazę?! A tu 100 metrów od działki i wielkie halo?! Przy 220kV mogą 8 metrów od chałupy stawiać w Polsce, bo w Niemczech... już napisałem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a ja bym na ich miejscu pojechała do Pani Premier Szydło i wyłuskała cala zawiłość problemu gdzie nie ma społecznego interesu! Te plany były kreślone i ustalane jeszcze za nierządów PO z myślą, aby ludzie oburzali się, a nawet wykazywali wielka dolę niezadowolenia z PiS! Podstępne podszywanie się pod czysto polskie potrzeby, ale nie biorące pod ważną uwagę społeczeństwa! Obecny rząd ma na uwadze i pod względem nas wszystkich a nie tylko elity uwłaszczeniowe! Wyksztalcenie potrafi podpowiedzieć najlepsze rozwiązanie i na tym Polacy muszą się opierać w walce o dobro i dobrobyt!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja się spytam mieszkańców poważnie boja się słupów wysokiego napięcia pewnie słusznie. A czy nie boicie się spalarni śmieci tak zwanej cementowni Jakiś Hiszpan zwozi do nas śmieci z całej europy i pali i nikt nie protestuje ludzie pojedzcie pod cementownie 300 metrów od zakładu jak wiatr będzie w stronę miasta gwarantuje wam że 20 minut nie wytrzymacie to wszystko wdychamy to w pale się nie mieści kto dał na to pozwolenie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli dobrze rozumiem, to plan zagospodarowania przestrzennego uchwalony w 2004 r nie uwzględniał korytarza dla nowej sieci, więc założyć należy, iż zakładano modernizację obecnego korytarza. Interesujące, kto miał taką siłę i za czyją namową powstaje nowy korytarz?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: