Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy pomagają bocianom z wysypiska we Włodawie

Utworzony przez STRYJNIAK, 6 kwietnia 2013 r. o 17:35 Powrót do artykułu
STRYJNO pozdrawia WŁODAWĘ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WŁODAWA pozdrawia STRYJNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dzieci qrwa glodujo mieso buraki dajo a sami źro brókief wybic te ptaki rosul bendzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
A dzieci qrwa glodujo mieso buraki dajo a sami źro brókief wybic te ptaki rosul bendzie
Mówisz,myślisz,piszesz,rozumujesz jak nasz Ryży-brawo!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej usiąść przed komputerem i krytykować akcję ludzi którzy robią coś dobrego. Nie każdy ma takie konsumpcyjne podejście jak ty Adamek. Zamiast siedzieć na czterech literach możesz zorganizowć akcję pomocy dzieciom o której wspomniałeś. Na pewno znajdzie się rzesza ludzi która wspomoże tą inicjatywę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodawiak jak taki dobry jesteś to daj mi stuwe bo zima a nimam co źreć a ty pier***isz o jakis ptakah-komuhah (czerwone nogi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co nie masz rąk ? Zajmij się szukaniem pracy, a w wolnej chcwili poświęć trochę czasu na słownik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodawiak jak tam jest jeszcze bar akwarium?i czy to prawda że szkoła na sztabowej szkole zamki,i co tam jest bo slyszalem że chotel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Włodawiak jak tam jest jeszcze bar akwarium?i czy to prawda że szkoła na sztabowej szkole zamki,i co tam jest bo slyszalem że chotel
bar akwarium przenieśli na róg Brackiej i Reformackiej,tam gdzie wymiękłeś!!!! bu.ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja był tam nikogo niebyło bórakó
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akwarium zostało zamknięte chyba 2 lata temu. Oddział szkoły ze sztabowej został przeniesiony do budynku przy ulicy Modrzewskiego. Co tam ma być sam nie wiem. Jeden z budynków użytkowany przez szkołe został odremontowany i znajduje się w nim dom dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO WŁODAWIACY !!!!! Św.Franciszek napisał,,bądź człowiekiem dla zwierząt i bratem dla ludzi ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hodzilem na sztabową do tehnikum a nawet mieszkalem w internacie,Włodawa fajne miasto można było wino kupic bes dowodu i pic nad bugiem jedynie strasz graniczna spisywała,a na modżewiu robiłem elewacje hyba 2 lata temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...