Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uwaga. Lokator w TBS-ie nie odprowadza żadnej części kredytu. Płaci tylko czynsz za mieszkanie które nigdy nie będzie jego. Jeśli stać cię na czynsz w TBS to tym bardziej masz zdolność kredytową na takie mieszkanie. Po 15-tu latach wreszcie uwolniłem się z tego syfu. Ludzie - nie dajcie się nabić w butelkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale okropny budynek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba powinno być Artykuł sponsorowany. Ach te układy układziki kiedy media przestaną kłamać  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wciskaj kitu, że stać ludzi na kredyt, skoro mają na czynsz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga. Lokator w TBS-ie nie odprowadza żadnej części kredytu. Płaci tylko czynsz za mieszkanie które nigdy nie będzie jego. Jeśli stać cię na czynsz w TBS to tym bardziej masz zdolność kredytową na takie mieszkanie. Po 15-tu latach wreszcie uwolniłem się z tego syfu. Ludzie - nie dajcie się nabić w butelkę.
popieram, całe te TBS-y to wyciąganie publicznych pieniędzy przez "znajomych królika" i okradanie wynajmujacych, bo czynsz wysoki jak diabli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam mam mieszkanie w TBS-ie na własne nie było mnie stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszą tu jakieś bzdury na temat mieszkań z TBS-u. Mieszkam właśnie w takim bloku i jestem zadowolona. To była jedyna szansa na nowe mieszkanie. Niestety na kupno własnego nas nie było stać a zdolności kredytowej nie mieliśmy. Zresztą brać kredyt na 20 - 25 lat to też ogromne ryzyko. Alternatywą było wynajęcie mieszkania od osoby prywatnej albo w TBS. Wybrałam to drugie. Czynsze wcale nie są takie wysokie i opłaty też. Myślę, że jeśli ktoś nie ma pieniędzy na zakup mieszkania to TBS jest dobrym i bezpiecznym rozwiązaniem. Mieszkanie dziedziczą dzieci więc wszystko OK. Ja polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam lepszej formy pozyskania kluczy do mieszkania z 1/3 jego wartości. Dodatkowo nie jestem obciążony żadnym kredytem hipotecznym, bo kredyt zaciąga TBS, a po kiiku latach jak zechcę, mogę wykupić mieszkanie na własność. SUPER dla przeciętnego Chełmianina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie mieszkanie z TBS-u to była jedyna szansa na nowe mieszkanie. Od wielu lat "zaliczaliśmy" kolejne stancje. Warunki na stancjach były nie najlepsze a ceny z kosmosu - wysokie czynsze + odstępne. Masakra. Teraz jest stabilizacja i bezpieczeństwo. Mieszka nam się dobrze. To nieprawda, że czynsze są"diabelnie wysokie". Czynsz i opłaty powiedziałbym, że umiarkowane - zresztą można dostać dodatek mieszkaniowy. Moim zdaniem warto wziąć mieszkanie w TBS-ie, w którym w przyszłości będą mogły mieszkać nasze dzieci - mieszkania są przecież dziedziczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie sie podoba takie mieszkanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwięcej dyskutują ci, którzy mało wiedzą o tbs-ach sądzę, że to dobre rozwiązanie dla tych co nie mają gdzie mieszkać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre, nowe mieszkania za rozsądne pieniądze. Nie każdego stać na kupno. Czynsze umiarkowane. Jest OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...