Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Milczeć komusze niedobitki

Utworzony przez ocalony, 12 grudnia 2008 r. o 11:53
Widzę, że niedobitki komuchów i ich spadkobiercy szczekają i ujadają na to co wspaniałe i dobre. Widać Młot za wczesnie zakończył piękną robotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że wróciłem do tak odległego posta, ale ktoś psychicznie niedowartościowany wkradł się na forum. Chciałem tylko uprzedzić przed nierozpoznanym zwierzęciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kury! A kaczki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ocalony napisał:
Widzę, że niedobitki komuchów i ich spadkobiercy szczekają i ujadają na to co wspaniałe i dobre. Widać Młot za wczesnie zakończył piękną robotę.
Jakoś nikt się nie chciał zorientować w przestępczej działalności Młota, bo gdyby było inaczej, ten "lokalny patriota" nie siedziałby w ławie poselskiej (nie wiem po co) tylko gdzie indziej odpowiadałby za swoje występki. Nie chcę na forum używć słów dosadnych, ale kto to był faktycznie i jak walczył o niepodległość Polski, to chyba każdy wie, nawet nowożytny historyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...