Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Milczeć komusze niedobitki

Utworzony przez ocalony, 12 grudnia 2008 o 11:53
Widzę, że niedobitki komuchów i ich spadkobiercy szczekają i ujadają na to co wspaniałe i dobre. Widać Młot za wczesnie zakończył piękną robotę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przepraszam, że wróciłem do tak odległego posta, ale ktoś psychicznie niedowartościowany wkradł się na forum. Chciałem tylko uprzedzić przed nierozpoznanym zwierzęciem.
0
A kury! A kaczki ?
0
ocalony napisał:
Widzę, że niedobitki komuchów i ich spadkobiercy szczekają i ujadają na to co wspaniałe i dobre. Widać Młot za wczesnie zakończył piękną robotę.
Jakoś nikt się nie chciał zorientować w przestępczej działalności Młota, bo gdyby było inaczej, ten "lokalny patriota" nie siedziałby w ławie poselskiej (nie wiem po co) tylko gdzie indziej odpowiadałby za swoje występki. Nie chcę na forum używć słów dosadnych, ale kto to był faktycznie i jak walczył o niepodległość Polski, to chyba każdy wie, nawet nowożytny historyk.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: