Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister Kopacz otworzyła szpital w Chełmie (zdjęcia)

Utworzony przez jednoręki bandyta, 1 lutego 2010 r. o 18:13 Powrót do artykułu
No i została ukończona ostatnia inwestycja PRL! Tylko po co komu ten szpital wyliczony na obsługę armii i okres wojny? Nikt nie pyta. Bo po co. Teraz szybka prywatyzacja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z noworodkiem który spadł na podłogę podczas porodu? Jak wygląda sprawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mnie oczy nie mylą czy tam nie stoi w równym szeregu z Panią Minister Pan Jacek Sobczak nasz t.znaczy RUCHOWY dobrodziej. To chłopie awansowałeś jak chodzisz krok w krok za Minister.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zapraszam państwa (wszystkich , co stoją w pierwszym rzędzie) do odwiedzenia pracowników tych zakładów "na Lubelszczyźnie", w których będą zwolnienia. Może tam jakaś pomoc i uśmiech, ze strony "platformy o.ferzystów oi zło..." się należy. Czy tylko podwyżki i kolejne wydatki dla rządu. Ale zapomniałem premier mówił, że u nas kryzysu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm... Jak to było? Biało - czerwona? Czy czerwono - biała??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś powie co ta pani pożal sie boże minister przywiozła dla chełmskiego szpitala? jak na razie to tylko siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic mnie tak nie wkurza jak szpaler zasłużonych do ciachania wstążeczki , trochę skromności wybrańcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się toto cieszy to z wąsiskami z tyłu, ten bratkowski czy jakoś tak z pełeselu .... zgraja wieśniaków , co za obciachowi ludzie .. wygrało toto wybory na wójta gminy potem na radnego potem wyżej i wyżej , chamstwo się dorwało szpital otwierać; a ten autorytet moralny w różowej jarmułce co tam robi????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewiduję,że ten szpital do końca br.padnie (zbankrutuje).Tam gdzie na otwarciu jakiejś placówki pojawia się klecha,zaraz coś złego się dzieje (przeważnie bankructwo i inne nieszczęścia)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś na różnego rodzaju otwarcia przyjeżdżał tow.I sekretarz PZPR.Teraz sekretarza zastąpił biskup.A czy gdy oddane zostaną do użytku szalety miejskie,to też biskup będzie święcił?A może te sławojki bedzie święcił biskup Sławoj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniu, białym do góry!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten czerwony muchomor to co tam robił? - usługiwał Grabczukowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
salo(no)wa napisał:
Kiedyś na różnego rodzaju otwarcia przyjeżdżał tow.I sekretarz PZPR.Teraz sekretarza zastąpił biskup.A czy gdy oddane zostaną do użytku szalety miejskie,to też biskup będzie święcił?A może te sławojki bedzie święcił biskup Sławoj?
Chyba nie do konca przyjrzales sie tam obecnym bo ja widze tylko jednego biskupa i cala chmare POlitycznych dzialaczy. Ale niech Ci bedzie. Czy tak, czy tak, najbardziej zainteresowani kondycja szpitala sa na zdjeciach niewidoczni - pozdrowienia dla "ogrodnikow szpitalnych dlugow" i "lodziarzy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szklarnia napisał:
Chyba nie do konca przyjrzales sie tam obecnym bo ja widze tylko jednego biskupa i cala chmare POlitycznych dzialaczy. Ale niech Ci bedzie. Czy tak, czy tak, najbardziej zainteresowani kondycja szpitala sa na zdjeciach niewidoczni - pozdrowienia dla "ogrodnikow szpitalnych dlugow" i "lodziarzy".
A ten ze zdjęcia z prawej strony (za bodajże Sobczakiem) to kto,dziewczyna ubrana na czarno w długą sukienkę i stójkę z białą apaszką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpoczęto budowe szpitala 28 lat temu.... Czy Lublin doczeka takiego otwarcia TEATRU w BUDOWIE ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok! Zdjęcie bez księdza biskupa! Przecież szpital został poświęcony, a to oznacza że ludzie nie będą w nim umierać i będą zdrowieć bez leków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tej fotce to widać, że bycie ministrem zdrowia dla Pani Kopacz zaowocowało poprawą jakości powłoki na twarzy to i pewnie jej partner się cieszy, ale jaka radość i poprawa dla penitentów ministerstwa zdrowia? Jest walor estetyczny i to wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TO KONKURS DO KAMERY ORGANIZWANY PRZEZ TV LUBLIN, Z CYKLU:POKAŻ MI SWĄ WSTĄŻKĘ W BARWACH BIAŁO-CZERWONYCH A JA POWIEM CI KIM JESTEŚ?CHCHAHAHA??CO ZA PAJACE!!TA WŁADZA W LUBLESKIEM I RP TO JUŻ ZATRACIŁA WSZELKIE STANDARTY I SESN DZIAŁANIA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki udział w budowie szpitala miał kościół katolicki, że na każdym zdjęciu jest bp. Życiński!!!!!!!!! ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwer napisał:
Szok! Zdjęcie bez księdza biskupa! Przecież szpital został poświęcony, a to oznacza że ludzie nie będą w nim umierać i będą zdrowieć bez leków.
W nawie artykułu (ZDJĘCIA).....i jest tam galeria http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...Params=Itemnr=4 zobacz jak są zatroskani i pani minister i pan biskup - liczą ile im było lat, jak rozpoczęto budowe szpitala w Chelmie (przed 28 laty) były wtedy młodzi i piękni,....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...