Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Czech Prezydentwm Chełma

Utworzony przez szwed, 22 lutego 2010 r. o 23:17
Więc pilnujcie go i nie pozwólcie, aby opuścił Hrubieszów bo wiele możenie stracić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szwed napisał:
Więc pilnujcie go i nie pozwólcie, aby opuścił Hrubieszów bo wiele możenie stracić.
Pewnie, tu ma pan rację ale jeżeli ma wyższe cele, to czemu nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
No i żadnych konkretnych dokonań Czecha nie widzę w twojej wypowiedzi, uprawiasz taką samą demagogię jak on. Po prostu nic nie zrobił dobrego i nie zrobi! Nie będziemy na niego głosować On się nadaje na Prezydenta tak samo jak Kowalczuk na dyrektora szpitala
A ja będę na niego głosowała jest porządny gość i prawdziwie mówi. Nigdy faktycznie o nim nikt sie nie odważył napisać ale poczytajcie ten wywiad: http://www.chelmonline.pl/index.php/inform...em-czechem.html Normalnie się wypowiada i widać, że coś go trzyma ale normalnie a nie samechwalidupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zula napisał:
A ja będę na niego głosowała jest porządny gość i prawdziwie mówi. Nigdy faktycznie o nim nikt sie nie odważył napisać ale poczytajcie ten wywiad: http://www.chelmonline.pl/index.php/inform...em-czechem.html Normalnie się wypowiada i widać, że coś go trzyma ale normalnie a nie samechwalidupy.
Faktycznie bardzo ciekawy i prawdziwy wywiad. Gratulacje także dla dziennikarki, że namówiła naszego ASA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejny!!! jak sam Czech. Nie ma się czy,m pochwalić to krytykuje Prezydenta. A ja Panu powiem - będzie reelekcja Pani Fisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko tac jak on sam mogą na niego głosować. Beznadzieja, ale i w Chełmie tych beznadziejnych nie brakuje i tego się wstydzimy. Do lepszego jutra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tylko tac jak on sam mogą na niego głosować. Beznadzieja, ale i w Chełmie tych beznadziejnych nie brakuje i tego się wstydzimy. Do lepszego jutra.
Tak tylko tacy mondrale jak ty są najmądrzejsi a wszyscy to beznadzieje i głupki. Uważaj żeby twojej szefowej GŁUPIEGO kawału nie zrobili te beznadzieje. Wstyd tak tak myśleć i pisać publicznie o ludziach. Te czasy bałwochwalcze to już przeszłość i historia. Miałem już tutaj nie zaglądać ale dostałem kolejny list z gratulacjami za szczerość i odwagę a tu czytam - takie kwiatki. Będę w takim razie się więcej starł abyś zmienił zdanie i już się tak bardzo nie wstydził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Czech nie pomoże panu wypisywanie głupich listów promujących swoją osobę. Nie masz chłopie żadnych szans, aby zostać Prezydentem Chełma.Chełmianie to mądrzy ludzie i nie wybiorą takiej miernoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...