Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młodzi ludzie wracali z dyskoteki. Rozbili się na zakręcie

Utworzony przez Gość <poniatowa>, 22 listopada 2010 r. o 15:32 Powrót do artykułu
jak wypadek to tylko w BMW wieśniaki;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sobota giną jakieś pijane małolaty w BMW, jeżdżące po wioskach. Tydzień temu (też w nocy z soboty na niedzielę) koło Wierzbicy zginęło 2 wieśmaków w BMW. Mieli 18 - 20 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nieznajomość trasy mogła przyczynić się do wypadku" to ciekawe. Mam prawo jazdy od 20 lat i często jadę jakąś drogą pierwszy raz w życiu. Nigdy nie miałem wypadku... Ale też nie mam BMW, ani nie jeżdżę po kielichu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z każdym kolejnym rozbitym bmw, będzie bezpieczniej na drogach... Ci młodzi kierowcy tych aut, mają zwichrowaną psychikę-stąd te tragiczne zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu wioskowe przygłupy w bmw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW i wszystko jasne, jeszcze wczoraj w Sewastopolu na UA pilkarz zabil matke i dwoje malych dzieci w dodatku zabil tez swoja ciezarna zone ktora zmarla, ot kierowca bral udzial w nielegalnym wyscigu i skutki sa tragiczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda, że się bandyta nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy. STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przerosła ich fantazja nad wyobraznią dodać do tego kilka procent wody ognistej i trzy dupy z tyłu z domieszką niespełnionego i niedoświadczonego kierowcy miesanka wybuchowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak BMW marka samobójców... leczcie dalej swoje kompleksy Jeżdżę autami tej marki od 8 lat i jeszcze nie zdarzyło mi się nic nieciekawego. Kretyna na forum poznasz po jego wpisach, na jezdni po tym, że zachowuje się jak kretyn. Czy gdyby jechali Skodą, Oplem czy Seatem też byście się tak wyżywali na kierowcach tych marek? Nie stać was na BMW, to wyżywacie swoje kompleksy, korzystając z niedoli jakichś wioskowych głupków, ujeżdżających 20-letni egzemplarz auta tej marki... a tak naprawdę ilekroć zauważycie nową X5, "7" czy "5" to szczęki wam w dół idą. Biedni, niedowartościowani forumowicze... jak wam nie współczuć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
Tak BMW marka samobójców... leczcie dalej swoje kompleksy Jeżdżę autami tej marki od 8 lat i jeszcze nie zdarzyło mi się nic nieciekawego. Kretyna na forum poznasz po jego wpisach, na jezdni po tym, że zachowuje się jak kretyn. Czy gdyby jechali Skodą, Oplem czy Seatem też byście się tak wyżywali na kierowcach tych marek? Nie stać was na BMW, to wyżywacie swoje kompleksy, korzystając z niedoli jakichś wioskowych głupków, ujeżdżających 20-letni egzemplarz auta tej marki... a tak naprawdę ilekroć zauważycie nową X5, "7" czy "5" to szczęki wam w dół idą. Biedni, niedowartościowani forumowicze... jak wam nie współczuć?
tak, popieram. Posiadam BMW i zeby jezdzic tym autem trzeba miec madrze poukladane w glowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe, pamiętacie ostatnią dyskusje przy okazji wypadku BMW i śmierci 2 gości ??? Jak ludzie coś pisali o młodych głupkach, BMW, dyskotekach i nie zapiętych pasach to zaraz zleciała się banda obrońców kierowcy A tu mamy kolejny przykład potwierdzający że zwykle w weekend, późną porą, BMW jeżdżą *** które nie potrafią jeździć takim samochodem. Jedyne co potrafią to wcisnąć pedał do podłogi ale to potrafi średnio rozwinięta małpa O ile nie robią krzywdy osobom postronnym to niech się rozwalają jak tak lubią selekcja naturalna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu BeeMWe z chamami na pokładzie i but w podłodze a blachary radocha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
Czy gdyby jechali Skodą, Oplem czy Seatem też byście się tak wyżywali na kierowcach tych marek? Nie stać was na BMW, to wyżywacie swoje kompleksy, korzystając z niedoli jakichś wioskowych głupków, ujeżdżających 20-letni egzemplarz auta tej marki... a tak naprawdę ilekroć zauważycie nową X5, "7" czy "5" to szczęki wam w dół idą. Biedni, niedowartościowani forumowicze... jak wam nie współczuć?
Powiem ci że wcale nie ma czego zazdrościć. Twoje super od****ne bi em dablju może zrobić co najwyżej dobre wrażenie na małolatach pod primą ) Tylko pamiętaj że umcy umcy musi grzać żeby pół wsi się w nocy obudziło ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet nie wiecie jak się zdenerwowałem, jak przeczytałem że przeżyli btw: na bmw mnie stac, ale jak ja bym spojrzal rano w lustro ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za szczęście, udało się , że tym razem nikt nie zginął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW BĘDZIESZ MIAŁ WYPADEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Powiem ci że wcale nie ma czego zazdrościć. Twoje super od****ne bi em dablju może zrobić co najwyżej dobre wrażenie na małolatach pod primą ) Tylko pamiętaj że umcy umcy musi grzać żeby pół wsi się w nocy obudziło ))
Za stary (albo za młody, zobaczę za kilka lat, czy jednak nie będą) na to jestem, żeby mnie nieletnie lub ledwo pełnoletnie blachary kręciły. Ale skoro Tobie tak na nich zależy, to sobie bierz Jeżdżę już od ponad 15 lat, 8 ostatnich za kierownicami kolejnych BMW i tak wygodnych, niezawodnych a jednocześnie dobrze prowadzących się aut nie robi nikt inny (jeżeli chodzi o komfort, to najlepszym autem jakie miałem był Citroen XM... ale w dwóch pozostałych kategoriach wymienionych tutaj po prostu był do d.). Jeżeli mnie stać, to mnie stać... nie będę Oplem czy Skodą jeździł, żeby się podwładni w pracy ze mnie podśmiewali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co sobota giną jakieś pijane małolaty w BMW, jeżdżące po wioskach. Tydzień temu (też w nocy z soboty na niedzielę) koło Wierzbicy zginęło 2 wieśmaków w BMW. Mieli 18 - 20 lat.
wieśniak to się ku*** zrobił i zapomniał zabić popier***ony internetowy napinaczu bym się ku*** śmiał wielki "miastowy" po-ku***e jak być się rozjebał swoją puszką(tico) haha (bo na nic innego nie stać) i pozostał po tobie tylko para trampek pier***ony cwelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahh Hajduk jeździł Skodą haha a teraz BMW e36. ale brechta z niego szła w PW. zdychała mu jak chciał ruszyć z piskiem. ale tam to przypier***ił haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WBA napisał:
wieśniak to się ku*** zrobił i zapomniał zabić popier***ony internetowy napinaczu bym się ku*** śmiał wielki "miastowy" po-ku***e jak być się rozjebał swoją puszką(tico) haha (bo na nic innego nie stać) i pozostał po tobie tylko para trampek pier***ony cwelu
Jesteś kolegą tych buraków z Wierzbicy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...