Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na DK-17 pojawią się kolejne słupki-głupki

Utworzony przez MARYJAN ARCYBISKUP, 15 sierpnia 2010 r. o 21:15 Powrót do artykułu
Ciekawe ile Nalewajko wziął od producenta słupków za pozwolenie ich montażu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie "słupki-głupki" tylko "słupki dla głupków", niektórym podwójna ciągła nic nie mówi i trzeba im dodatkowo słupki stawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmmm...nie sądzę, że akurat RZECZNIK PRASOWY bierze jakieś pieniędze za te słupki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie polewajko głupota ludzka /pańska/ nie zna granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te POchołki to POmysł rodem od POsła PO. może POlikota czy speca od dróg Żmijana. A te 200zł za słupek będzie do POdziału POmiędzy POmysłodawców. Tak samo jak POwysadzane POciski PO 1000zł za szt x 400 w Afganistanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owe słupki powoduja większe zagrożenie niż piraci drogowi tylko wstydzą sie przyznać do statystyk,,,, wzrost drobnych kolizji,,, i to jeszcze za nasze pieniadze paranoje w tym kraju .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze, jak ciągła to ciągła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kunickiego tez zje.... dla bezpieczeństwa i co kolizji więcej jak było korki niesamowite których przedtym ,,ulepszeniem,, nie było nawed nikt nie chce tam ziemi kupować bo niema jak do miasta wjechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aqua napisał:
To nie "słupki-głupki" tylko "słupki dla głupków", niektórym podwójna ciągła nic nie mówi i trzeba im dodatkowo słupki stawiać.
to niech ci teraz tam kombajn albo ciagnik jedzie powodzenia i...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ara napisał:
no i dobrze, jak ciągła to ciągła
jak wyzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze - "słupki dla głupków" są niezbędne i normalnym ludziom nie przeszkadzają. Bo normalnemu kierowcy wystarczy linia a półgłówkom, od których aż się roi - potrzebna jest bariera, najlepiej betonowa. Nie bez kozery "słupki dla głupków" pojawiają się tam, gdzie najwięcej potrzebujących ... Zacznijcie jeździć normalnie to i nie będzie dla kogo stawiać słupków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponawiam pytanie: czyj szwagier ma wtryskarkę i zbędny zapas sztucznego tworzywa, że trzeba wydawać setki tysięcy złotych na to badziewie utrudniające jazdę? Zwolennikom brania kierowców za pysk polecam zakopanie na szosach min. Powinny trochę zmniejszyć natężenie ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ZA! Drogi 2+1 świetnie sprawdzają sie w Skandynawii. Trzeba nauczyć sie kultury jazdy w Polsce. Słupki powinny być stalowe, wtedy jeden z drugim zrozumie co to jest linia ciągła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie Nalewajko, ale Wójtowicz na pewno niezły biznes robi na tych słupkach. Jestem pewien, że w taki czy inny sposób kasiora trafia mu do kieszeni. Brak kasy na wszystko, na najmniejszy nawet remont, ale tu na pokaz totalnej głupoty kasa się znajduje. NIK powinien zająć się tą sprawą, choć pewnie wszystko nieźle zakamuflowane. Nie dość, że nowe słupki się stawia, to jeszcze są ciągłe naprawy zniszczonych głównie przez TIR-y - taki to nawet nie zauważy jak zetnie kilkanaście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
limo napisał:
to niech ci teraz tam kombajn albo ciagnik jedzie powodzenia i...
dla traktorów jest tam zakaz poruszania się, jeśli kierowca traktora porusza się tym pasem to łamie przepis. Dla traktorów jest obok zbudowana droga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież te wszystkie przebudowy kosztują też kupę kasy. Moze zamiast nich od razu wziąć większy kredyt z zbudować ekspresówkę, a tak ładuje się kasę w przedudowę dróg, które docelowo, za 5-10 lat i tak staną się drogami do obsługi ruchu lokalnego - trochę to bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rovirob yuefu napisał:
dla traktorów jest tam zakaz poruszania się, jeśli kierowca traktora porusza się tym pasem to łamie przepis. Dla traktorów jest obok zbudowana droga
tak,owszem jest, ale tylko na krótkim odcinku.... za Łopiennikiem jadąc w stronę lublina czy przed piaskami owej drogi nie widziałam...no chyba,że ślepa jestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem w czym problem z tymi słupkami, bo przecież linii ciągłej i tak nie wolno przekraczać? Z mojego doświadczenia wynika, że tych słupków powinno być o wiele więcej. Jeszcze nie zdarzyło mi się na trasie od Łopiennika do Krasnegostawu(gdzie nie ma słupków),aby jakiś idiota jadący z naprzeciwka, nie zmusił mnie do zjazdu na pobocze. Nawet jeśli jakiś ciągnik "zablokuje" pas, to ile czasu stracimy? 1 minutę? Życie i zdrowie jest ważniejsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapanowała choroba ograniczania kierowcow słupkami i scianami betonowymi/Łucka pod Lubartowem/.Jest to ewidentne nabijanie kasy zaprzyjażnionym bądż rodzinnym spółkom i w dodatku za podatnika pieniądze!Czy istnieje nad tym jakaś kontrola? No chyba nie,bo takich idiotyzmów by nie wyprawiano.Buduje się,bądż remontuje jesdnie,ale po zakończeniu okazuje się,że na skutek namalowanych znaków , rozjazdow i słupków na jezdni kierowca nie ma żadnego manewru tylko musi w korku jechać,bo ma ograniczenia.Dojdzie do tego,że Polskę w porzek będzie się przejeżdżać w dwie doby.Dochodzi do tego ogłupiałe wręcz stawianie radarów/kosztem społeczeństwa przeciwko nim samym/,aby nabijać kasę producentom i oczytującym taśmy.Czy to na tle mamony ludzie ogłupieli????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję ustawić słupki betonowe. Taniej wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...