Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na parkingu w centrum miasta płonął land rover

Utworzony przez Gość, 11 stycznia 2011 o 08:18 Powrót do artykułu
może była po przekładce w stodole , bo tam jest serwis tej marki w Chełmie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cała akcja wyglądała tak: http://www.youtube.com/watch?v=x7_DqWGCkTo Na bank kiepska przekładka.
0
Przekładka na 100%, przekładał to mój koleżka który niema pojęcia o tym.Gościo długo się nie pocieszył samochodem jeździł 3tygodnie.Ciekawe jaki diagnosta dopuścił ten samochów do ruchu.Jak ktoś wie niech da znać!!!
0
siwy dym napisał:
Przekładka na 100%, przekładał to mój koleżka który niema pojęcia o tym.Gościo długo się nie pocieszył samochodem jeździł 3tygodnie.Ciekawe jaki diagnosta dopuścił ten samochów do ruchu.Jak ktoś wie niech da znać!!!
0
prawdziwy kolega by tak nie napisał o swoim koledze istna zawisc ludzka
0
znam goscia, cieszy sie bo z AC dostanie 2 razy tyle. i to nie wina przekladki tylko listwy wtryskiwaczy juz wczesniej szwankowala
0
siwy dym poza świetlówkami za większa robotę się pewnie nie zabiera, dlatego pewnie zazdrości innym.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: