Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na ugorze wyrośnie hipermarket

Utworzony przez zxc, 7 listopada 2007 o 09:29 Powrót do artykułu
Lubelskie biuro i wysoka jakość architektoniczna. Czy aby na pewno?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
vbvb
0
lubelskie biuro projektowe na pewno stworzy wizytówkę architektoniczna miasta... juz nie mogli czegoś lepszego poszukac, w Wawie lub Krakowie - tam są pozadne biura architektoniczne.. a tak i tak powstanie jakis szkaradny gniot, ktory zamiast reklamowac miasto, bedzie straszyl przyjezdnych
0
Ludzie w Chełmie skazani byli na kupowanie w brudnych sklepach u nie sympatycznych sprzedawców. Chcę kupować w Tesco i innych centrach handlowych, nie w budach.
0
Tesco to guwno, inne markety też. Chełm to miasto prowincjonalne nieduże, niech chocież będzie ładne. Budowa marketów w tym nie pomoże - każdy kto widzial trochę świata o tym wie. I guzik mnie obchodzą interesy jakchś szemranych biznesmenów. Wypier...aleć z marketami z miasta.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: