Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nabór do szkół w Chełmie: \"Progi są za wysokie\"

Utworzony przez Gość, 8 kwietnia 2011 o 14:21 Powrót do artykułu
a ile trzeba by do LO w Rejowcu się dostać, czy 11 wystarczy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
a ile trzeba by do LO w Rejowcu się dostać, czy 11 wystarczy?
odradzam tam bez sensu
0
ale mają 100 procentową zdawalność matur
0
Jaki nauczyciel taki uczeń. (oczywiście są wyjątki) Ale większość dzisiejszych nauczycieli totalnie olewa swoją pracę na lekcjach a już na prywatnych korepetycjach potrafią nauczyć nawet matoła. Nie wierzę, że nasza młodzież jest tak tępa, wierzę, że nauczycielowi się nie chce. Mówi: jaka płaca - taka praca.... Średnio miesięcznie wychodzi im ok 3.500 brutto, czy to jest tak mało? A już całkiem mnie z nóg zwaliło gdy młoda nauczycielka wychodząc ze szkoły po 3 lekcjach zbolałym głosem mówiła, że jest taka zmęczona i nareszcie idzie do domu... nic dodać nic ująć. Za moich czasów wyniki uczniów w dużej mierze świadczyły o zdolnościach pedagogicznych kadry nauczycielskiej, teraz jak nie pójdziesz na korepetycje to jesteś matoł i tyle
0
wiesiek napisał:
Jaki nauczyciel taki uczeń. (oczywiście są wyjątki) Ale większość dzisiejszych nauczycieli totalnie olewa swoją pracę na lekcjach a już na prywatnych korepetycjach potrafią nauczyć nawet matoła. Nie wierzę, że nasza młodzież jest tak tępa, wierzę, że nauczycielowi się nie chce. Mówi: jaka płaca - taka praca.... Średnio miesięcznie wychodzi im ok 3.500 brutto, czy to jest tak mało? A już całkiem mnie z nóg zwaliło gdy młoda nauczycielka wychodząc ze szkoły po 3 lekcjach zbolałym głosem mówiła, że jest taka zmęczona i nareszcie idzie do domu... nic dodać nic ująć. Za moich czasów wyniki uczniów w dużej mierze świadczyły o zdolnościach pedagogicznych kadry nauczycielskiej, teraz jak nie pójdziesz na korepetycje to jesteś matoł i tyle
Czyli NAUCZYCIELE NAUCZYCIELOM zgotowali ten los!
0
:/ Cholera, no ;/ Chciałam się dosta do 1 lo w chełmie a brak mi tylko 10 pkt zeby przekroczy próg ;/
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: