Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nabór do szkół w Chełmie: \"Progi są za wysokie\"

Utworzony przez Gość, 8 kwietnia 2011 r. o 14:21 Powrót do artykułu
a ile trzeba by do LO w Rejowcu się dostać, czy 11 wystarczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ile trzeba by do LO w Rejowcu się dostać, czy 11 wystarczy?
odradzam tam bez sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale mają 100 procentową zdawalność matur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki nauczyciel taki uczeń. (oczywiście są wyjątki) Ale większość dzisiejszych nauczycieli totalnie olewa swoją pracę na lekcjach a już na prywatnych korepetycjach potrafią nauczyć nawet matoła. Nie wierzę, że nasza młodzież jest tak tępa, wierzę, że nauczycielowi się nie chce. Mówi: jaka płaca - taka praca.... Średnio miesięcznie wychodzi im ok 3.500 brutto, czy to jest tak mało? A już całkiem mnie z nóg zwaliło gdy młoda nauczycielka wychodząc ze szkoły po 3 lekcjach zbolałym głosem mówiła, że jest taka zmęczona i nareszcie idzie do domu... nic dodać nic ująć. Za moich czasów wyniki uczniów w dużej mierze świadczyły o zdolnościach pedagogicznych kadry nauczycielskiej, teraz jak nie pójdziesz na korepetycje to jesteś matoł i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesiek napisał:
Jaki nauczyciel taki uczeń. (oczywiście są wyjątki) Ale większość dzisiejszych nauczycieli totalnie olewa swoją pracę na lekcjach a już na prywatnych korepetycjach potrafią nauczyć nawet matoła. Nie wierzę, że nasza młodzież jest tak tępa, wierzę, że nauczycielowi się nie chce. Mówi: jaka płaca - taka praca.... Średnio miesięcznie wychodzi im ok 3.500 brutto, czy to jest tak mało? A już całkiem mnie z nóg zwaliło gdy młoda nauczycielka wychodząc ze szkoły po 3 lekcjach zbolałym głosem mówiła, że jest taka zmęczona i nareszcie idzie do domu... nic dodać nic ująć. Za moich czasów wyniki uczniów w dużej mierze świadczyły o zdolnościach pedagogicznych kadry nauczycielskiej, teraz jak nie pójdziesz na korepetycje to jesteś matoł i tyle
Czyli NAUCZYCIELE NAUCZYCIELOM zgotowali ten los!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:/ Cholera, no ;/ Chciałam się dosta do 1 lo w chełmie a brak mi tylko 10 pkt zeby przekroczy próg ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...