Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najpierw postrzelił psa, potem go katował

Utworzony przez GOSĆ, 15 stycznia 2009 o 08:02 Powrót do artykułu
niech gnije to ścierwo w pierdlu!!! bydlak!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest wstrząsające!!! Człowiek - to brzmi dumnie. A w tym wypadku to z kim mamy do czynienia? Z bestią? z zwyrodnialcem? potworem? Bo jak inaczej nazwać kogoś kto zadaje cierpienie i ból żywemu stworzeniu? Jestem za karą więzienia!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie powinno zakrywać się twarzy tego bydlaka!!! Brak słów żeby opisać tego brutala!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Typowy przedstawiciel elektoratu PSL.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem za karą więzienia dla niego. Prosze o informację kiedy będzie rozprawa w sądzie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Policja powinna sprawdzic czy nad rodzina sie nie zneca, po takim wszystkiego mozna sie spodziewac
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepiej władować w tego pana prymitywa 4 śruty, następnie przywiązać do samochodu i wybrać się na wycieczke w góry albo nad morze. A dopiero po powrocie do więzienia. Będzie miał co wspominać w celi przynajmniej. Co za deb***
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe ile dadzą mu... pewnie jak zwykle zamiast max 2 lat (CO JEST I TAK MAŁO -> powinno być min. 5-6 lat), będzie z 8 miesięcy i do roku w zawieszeniu. Bo żeby dostał maksymalna kare to by musiał jeszcze jakiegoś człowieka skopać to nieprzytomności. W sądach pracują bez serca ludzie, którzy myślą tylko o tym, ile dostaną na koniec miesiąca kasy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiejski bohater wychowany w duchu nienawiści do zwierząt lub ich lekceważenia. Powinien dostać karę adekwatną do czynu i dozywotni zakaz trzymania zwierząt ale nie oszukujmy się, ten osobnik nie zmieni już swojego podejścia do zwierząt jest na to za stary i zbyt głupi aby zrozumieć, ze zwierzę to też istota odczuwająca ból i strach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt. (Dz. U. z dnia 23 września 1997 r.) Rozdział 1 Przepisy ogólne Art. 1. 1. Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę. Art. 6. 1. Nieuzasadnione lub niehumanitarne zabijanie zwierząt oraz znęcanie się nad nimi jest zabronione. 2. Przez znęcanie się nad zwierzętami należy rozumieć zadawanie albo świadome dopuszczanie do zadawania bólu lub cierpień (...) Rozdział 11 Przepisy karne Art. 35. 1. Kto zabija zwierzę z naruszeniem przepisów art. 6 ust. 1, art. 33 lub art. 34 ust. 1-4 albo znęca się nad nim w sposób określony w art. 6 ust. 2, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. 2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 działa ze szczególnych okrucieństwem, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale konsekwentny. Jak Żydzi w Gazie!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: