Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a w Puławach kiedy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie przedsięwzięcie! 'restauracja' w której w USA stołują sie czarni i plebs zwykły, a w Polsce to od razu ze szczęścia sikają że im bar z pochodnymi jedzenia otworzą pod nosem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to się mówi: lepszy rydz niż nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wnie wiem czy śmiać sie czy płakać ? czyli ze przybywa miejsc pracy w Chełmie czy jak??. jestem dumny z władz na lubelszczyźnie, taka inwestycja tyle dobrze płatnych miejsc pracy ehhh gdzie tam władzom Wrocławia czy Poznaniakom do Lublina
Ostatnio edytowany 8 kwietnia 2010 r. o 16:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy? Nie ma takiego miasta Puławy... Jest Nałęczów, Kazimierz Dolny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
a w Puławach kiedy ??
w wioskach nie budują mcdonaldów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
wnie wiem czy śmiać sie czy płakać ? czyli ze przybywa miejsc pracy w Chełmie czy jak??. jestem dumny z władz na lubelszczyźnie, taka inwestycja tyle dobrze płatnych miejsc pracy ehhh gdzie tam władzom Wrocławia czy Poznaniakom do Lublina
Wszyscy śmieją się z Mcdonalda, ale jak znam życie to pewnie z pięciu na jedno miejsce się zgłosi do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
w wioskach nie budują mcdonaldów
a skąd ty jesteś frajerze, z tej wielkiej metropolii zwanej chełm buhahahaha zadupie na końcu świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mcdonald może budować teraz tylko w zadupiach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
a skąd ty jesteś frajerze, z tej wielkiej metropolii zwanej chełm buhahahaha zadupie na końcu świata
Dlatego że zadupie to budują. I na zadupiu jest fajnie, a ty burku czekaj aż ci pod nos podstawią miskę z zepsutą kasza i garnek z wodą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mcdonald może budować teraz tylko w zadupiach
No właśnie niedawno czytałem, że mają budować przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu w mbdonaldzie masz super zdrowe jedzenie , hamburger z 70 krów i inne smakowite badziewia a kasza to zdrowe i polskie jedzenie - burku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi wpływami podatków to bym nie przesadzał, a z oczekiwaniami mieszkańców to już w ogóle argument bez sensu, bo na McDonalda czekają właściwie tylko szczawie z podstawówek i gimnazjów. Poza tym nie podoba mi się że wjazd do Chełma od strony Lublina będzie sygnowany logo McD. Co do wielkości placówki to będzie zapewne max. taka jak w Krośnie bo miasta tak samo biedne. Ale cieszy fakt że jakaś sieć w ogóle dostrzega możliwości w tym mieście i uporządkuje teren w miejscu inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow niesamowite. A za tydzien bedzie znowu artykul o problemie nadwagi wsrod mlodziezy w regionie. Napisalibysie choc raz cos o normalnych restauracjach a nie tych gownach typu mc'fucker, kfc albo inne gowna bez smaku. Zacznijcie promowac normalne Restauracje gdzie jest normalne jedzenie do wyboru a nie bula z kawalem miecha i drugiej katergorii salata i pomidor bez smaku, tylko cos po czym ludzie nie beda glodni po godzinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co pamiętam w DW były już artykuły o budowie McD w Zamościu, Chełmie, Puławach i Białej Podlskiej chyba też. Tylko w Zamościu wybudowali więc puki niezaczeli budować to nie ma o czym mówic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HUUUUUUUUURRRRRRRA WSZYSCY WIEŚNIAKI DO McDONALDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mnie to cieszy. Wybieram sie do Chelma. Zawsze czyste WC, i za darmo (chyba jeszcze tak jest w Polsce w McD). Do zjedzenia wole zwykla kanapke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
a skąd ty jesteś frajerze, z tej wielkiej metropolii zwanej chełm buhahahaha zadupie na końcu świata
Ostroznie. Tam wlasnie byl 'manifest pkwn'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie jest z tego co pamietam 3 i nikt sie nie podnieca.Na mojej ulicy w jednej z dzielnic Londynu jest ich nawet wiecej.Dla mnie to poracha ze ktos chwali sie ze powstanie McDonald's w miescie Chełm, wstyd i szczyt głupoty.Brzmi jak antyreklama Chełma jako miasta.Albo ja czegos nie rozumiem albo Chełm jest w D....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenię bardzo Panią Fisz, jednak z całą pewnością ta knajpa naprawdę nie jest marzeniem mieszkańców Chełma!! Ja tam na pewno nie pójdę bo mam mnóstwo fajniejszych knajpek prowadzonych przez Chełmian, a poza tym nie nie trawię tego sztucznego, taniego chłamu - szkoda żołądka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...