Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napadli, okradli i skuli kajdankami

Utworzony przez jhjghjg, 1 czerwca 2009 o 19:51 Powrót do artykułu
ciekawe komu dostanie się za fajki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
brawo dla chełmskiej policji...
0
No to swojego euro POsła POwybierają w Zakładzie Karnym. Nawet wiem na 99% na kogo POgłosują.
0
UPRawniony do głosowania napisał:
No to swojego euro POsła POwybierają w Zakładzie Karnym. Nawet wiem na 99% na kogo POgłosują.
ja tez chyba wiem - na zryte łby, w koncu swoje chlopy lol xD
0
to miesniaki prymitywy, do kopania rowów z nimi, na 15lat, bydło.
0
BYDŁO Z ZAKUTYMI ŁBAMI , I JESZCZE TAKIEGO CHAMA TRZEBA UTRZYMYWAĆ ,TAKICH TO SIĘ POWINNO NA MIEJSCU ,ALE TUTAJ NIE TU SĄ PRAWA DLA TAKIEJ DZICZY ALE NIE DLA OFIAR
0
UPRawniony do głosowania napisał:
POpukaj sie w głowę i to POrządnie. TY wiesz co będzie się działo w najbliższą niedzielę??!! Jeżeli nie to Ci przytPOmnę lub raczej POinformuję. Są to wybory do Europarlamentu, a nie do sejmu, by wybierać POsłów.
0
TYM BYDLAKOM ZA WYGLĄD SAMEJ FACJATY PO 10 LAT CIĘŻKICH ROBÓT ZA KOŁEM PODBIEGUNOWYM BIAŁE MISIE KARMIĆ.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: