Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ma fajne, męskie brwi ; D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zaraza jakaś... Natalia, Julia, Oktawia, Wiktoria, Amelia, ludzie czy wy całkiem nie macie wyobraźni i nadajecie te imiona dlatego BO TAK WSZYSCY NADAJĄ??
0
Same platfusy na podium. A najpiękniejsza Sylwia Ostasz z Zamościa nic nie wygrała. Widocznie ustawione głosowanie. Sylwia i tak jesteś najpiękniejsza :*
0
Maskar!!!!!!!!!!!!!!Po co organizowac takie wybory ta Miss:Natalia to jakaś Pomyłka jak ta Vice Masakra!!!!!!!
0
Z moich obserwacji to tegoroczna miss jest super laska! ale niestety zazdrosne laski zawsze musza psuc ladnym dziewczynom opinie... dziewcyzna wygrala bo w pelni na to zasluzyla!
0
Sylwia nie wygrała i bardzo dobrze:) może zrozumie że nie warto występować.Dziewczyny które wygrały są owiele ładniejsze i lepiej się prezentowały niż ona.
0
kler napisał:
Same platfusy na podium. A najpiękniejsza Sylwia Ostasz z Zamościa nic nie wygrała. Widocznie ustawione głosowanie. Sylwia i tak jesteś najpiękniejsza :*
Sylwia najpiękniejsza? gdzie Ty masz oczy? koleś mówimy o tej samej osobie? prawda jest prosta dziewczyna która została miss nie bez powodu jest o wiele ładniejsza.
0
nasza miss ma gruba d.upe ! haha
0
No racja ma I czy takie dziewczyny muszą wygrywać? gdzie wy macie oczy .Sylwia jest od niej ładniejsza i przynajmniej szczupła
0
Sylwia ma nie występować? hehe chyba żartujecie . To laski z podium już nie powinny się pokazywać.
0
hm! drogi fanklubie sylwi. Myślę, że sylwia powinna krowy doić!!!! tam z pewnoscią się odnajdzie!
0
HeHe jak te dziewczyny z podium ci się podobały to idź do okulisty Chociaż nie wiem czy to ci pomoże jak masz taki zryty gust.
0
miss jak miss może być, ale na Boga DZIEWCZYNO zdejmij te stopki ze stóp!!!
0
Natalko byłaś najpiękniejsza,ja Ci to mówie ślicznota nasza.
0
natalia jest śliczna nie wiem co wy do niej ludzie macie!!! żal mi was!!! nie wiem kto to jest ta sylwia, więc sie nie wypowiadam na jej temat. ale mówię wam zryte bezguścia że natalia uczciwie na ten tytół sobie zasłużyła, bo nie tylko jest śliczna ale i bardzo fajna wiem to bo ją od dziecka znam! dla mnie powinna zostac miss europy, ale jeśli wy jesteście tak ślepi że nie widzicie jej urody to się nie udzielajcie!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: