Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PO ,, By żyło się lepiej "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nic innego jak płacenie za ukrywaną koalicję PO SLD mimo że kiedyś ( słuszy tygodnik) pisaał o tych z PiSu jako popierających Fisz Agatę. Prezydent mimo że nie należy to do jej obowiązków bojąc się jednak Grabczuka (starszego) dałą kasę dla Kowalczuka a ja podejrzewam, że ten ją normalnie oszuka wyprowadzi w pole mamiąc jakąś współpracą i obietnicą załatwienia kasydla Chełma. Rajcowie miejscy gdzie jesteście czy na to pozwalacie, poczytajcie art. w prasie, Kowalczuk se śmieje po szpitalu że wykiwał miasto a będzie robił co chce (czyt, co mu Burak każe). Głosowałam na kobietę na szefa miasta która potrafi zauważyć wcześniej że takie kręcenie będzie, to dla kogo pani to robi TYLKO DLA SWOJEJ PARTII. t WEŻMIE SOBIE PANI KREDYCIK i da Kowalczukowi. STOP napisze do każdego radnego że za 300 tys. kupi się 12o zestawów komputerowych dla szkół, zrobi sie chodnik na jednej ulicy, wymieni się 400-500 okien, kupi się cztery samochody dostawcze, można wzmocnić kluby sportowe - tyle wiem a czego jeszcze nie--- to nie wiem. Taki cwaniak ten pielęgniarz no ale jak się chce piastować stanowisko mera to trzeba płacić tylko dlaczego naszymi pieniędzmi. Jeszcze się odezwę bo w jednej z firm nie możemy się doprosić ... a zresztą kończe szkoda słów jeszcze rok się wytrzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basetla a może, chociaż gotować potrafisz ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...