Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a czy jak Was kierowali do ośrodka to pytali Was o uczucia, czy chcecie a może sami się na ochotnika zgłaszaliście?? chyba raczej nie była to kwestia wyboru więc nie powinniście tak bezkrytycznie manifestować swoich buntowniczych racji bo powody likwidacji ośrodka mogą wynikać np. z nieporadności prowadzących lub dyrekcji... to nie jest forma ukarania Was a decyzja podjęta po wnikliwej analizie, która mogła zakończyć się personalnymi zmianami, ale ktoś na podstawie całej historii placówki (nie jednego incydentu) stwierdził że będzie to niewystarczające i zadecydował inaczej... Wy nie możecie być tutaj decyzyjni chociażby ze względu że nie jesteście obiektywni...dobrze ze macie swoje racje ale wyraźcie je w pozytywny sposób a nie poprzez bunt... moim zdaniem reakcja minister była właściwa, nikt Was personalnie nie kara za czyny innych to kwestia innych zależności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że będziecie rychło tak traktowani jak wasze ofiary.. Na pobyt w ośrodku trzeba sobie zasłużyć, długo na to pracować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jesteśmy zwierzętami... mamy swoje uczucia... Widać jakie... duże JP na bluzie grzecznej dziewczynki... pewnie kocha Jana Pawła II... litość dla osób z kadry wychowawczej bo straci pracę... żal... patologia na którą WSZYSCY podatnicy płacimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dojrzała i szybka decyzja powinna dać do myślenia wychowankom i kadrze. uczucia uczuciami a fakty to fakty. Wszyscy na was płacimy to i wymagamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Realizować swoje marzenia i pasje można w swoim codziennym życiu, tak robi dojrzała, odpowiedzialna młodzież. Trzeba aż w ośrodku wylądować żeby nagle stwierdzić, że ma się pasje i marzenia a co poza nim? Narkotyki, przemoc, alkohol, wagary, etc., każde z nich zapracowało żeby znaleźć się w ośrodku, teraz nagle twierdzą, że mają uczucia wyższe. Każdy tego typu ośrodek ma resocjalizować młodzież, więc co za różnica który to będzie? To my płacimy podatki a nie oni, fajnie, że pokazali swoją pozytywną stronę i to, że potrafią jednak jakieś uczucia w sobie odnaleźć, ale trzeba było pomyśleć o swoim życiu i przyszłości wcześniej i się ogarnąć a nie teraz...Każdy jest kowalem swojego losu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najcelniejszym określeniem tej placówki było to wypowiedziane przez konsultanta Rzecznika Praw Dziecka. Nazwał Ośrodek "Projektem biznesowym" i tak pewnie jest. Zasłanianie się przez panią dyrektor dobrem 64 pracowników trąci głęboką hipokryzją. Ciekawy jestem czy tej pani bardziej zależy na dobru pracowników na śmiesznych umowach czy na zarobkach własnych i innych zatrudnionych tam członków rodziny i znajomych. Dodajmy niemałych...Czekam naruch obrońców demokracji spod sztandarów KOD. Dzieje się krzywda koalicji PO-PSL..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałam w tego typu ośrodku i wiem do czego jest zdolna ta słodka młodzież. Bardzo dobrze robicie, może to miasto w końcu odetchnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to, że chcą usunąć ten ośrodek jest po prostu śmieszne w każdym normalnie funkcjonującym systemie usuwa się tylko jednostki które są ciężkimi przypadkami a tu proszę bardzo idą na łatwiznę i cały ośrodek likwidują Welcome to Poland. Nie dziwię się, że na tych ludzi leci ostry lincz skoro Polska jest krajem gdzie za założenie przysłowiowych dresów niektórzy patrzą się na ciebie jak na kieszonkowca. Oni mówią szczerze i to widać poza tym dziewczyno mądrze mówisz ale weź zdejmij bluzę JP bo to cała jp propaganda to maszynka stworzona do zarabiania na ubraniach.
szczerze? Tak są szczerzy! To właśnie "górka" się wypowiada. Tym w Ośrodku było dobrze. A  co z ofiarami? Cały ten ośrodek to wielka patologia. Takie trzeba likwidować. Wiem, co piszę bo jestem pracownikiem MOW-u, tylko takiego w którym takie rzeczy nie mają prawa się dziać!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ile u was  siary !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ile u was  siary !
Więcej  siary jest w mózgach tych niepełnoletnich bandziorków, którzy przecież do tego ośrodka nie trafili "za niewinność". 90 % polskiej młodzieży jest w miarę normalna, ale ci widocznie nie dorośli bo bycia ludźmi .... skoro ich czyny zostały ocenione przez SĄDY i wymiar sprawiedliwości. ........................................................................................... Tym patologicznym grzdylom nie zależy żeby ich resocjalizować tylko na tym, żeby ich nie przeniesiono w odleglejsze, nieznane i bardziej surowe miejsce. Dlatego kręcą jakieś kabaretowe filmiki i proszą o "zrozumienie".   WIOCHA.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy mieliscie. Uczucia krasc napadac lub bic innych ? Dzikie zwierzeta nalezy zamykac nie szkoda mi was ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestescie PODGATUNEK LUDZKI TAKIE ZACHOWANIE MAJĄ TYLKO IMIGRANCI I WY KOZOJ...Y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze zwierzęta mają uczucia mają też emocje i sny, więc nie obrażajmy zwierząt. A co do ludzi za deprawacje młodzieży odpowiadają ludzie kierujący mas-mediami i ci którzy dają im kasę, to właśnie ich należało by wsadzać do więzień, a młodzież leczyć gdyż oni jeszcze mają szansę poprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najcelniejszym określeniem tej placówki było to wypowiedziane przez konsultanta Rzecznika Praw Dziecka. Nazwał Ośrodek "Projektem biznesowym" i tak pewnie jest. Zasłanianie się przez panią dyrektor dobrem 64 pracowników trąci głęboką hipokryzją. Ciekawy jestem czy tej pani bardziej zależy na dobru pracowników na śmiesznych umowach czy na zarobkach własnych i innych zatrudnionych tam członków rodziny i znajomych. Dodajmy niemałych...Czekam naruch obrońców demokracji spod sztandarów KOD. Dzieje się krzywda koalicji PO-PSL..
To dzieje się krzywda grupy G-9 , bo kiedy ośrodek powstał to w powiecie rządził P. Ciechan z G-9!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech likwidują! Po co praca ludziom z Rejowca! Toż oni przyzwyczajeni do bezrobocia! DoChełmski to Polska C i tak ma być!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech likwidują! Po co praca ludziom z Rejowca! Toż oni przyzwyczajeni do bezrobocia! DoChełmski to Polska C i tak ma być!
A ilu tam pracowało z Rejowca? To była Machina do zarabiania kasy dla paru osób, na pewno nie z Rejowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, że jednak ktoś z PIS-u oprzytomnieje i zechce przyjrzeć się prawdziwej sytuacji w tym ośrodku a nie słuchać hipokryzji Konopczyńskiego, który działa tylko dla kasy w swojej prywatnej szkółce..... a może ośrodek powinien wykupić jakiś stały nadzór u niego.... i wtedy byłoby wszystko ok...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra dobra, patolka teraz będzie płakać do kamery, a jak latać z gołą d.. po pijaku po okolicy to jakoś wstydu, rozumu i godności nie mieli. Rozpirzyć to towarzystwo po całej Polsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patolka........ to chyba mieszkańcy Rejowca, którzy dobierali się tej z gołą d.... prokuratura zrobiła z nimi porządek, ale tym to jakoś nie chcą się chwalić!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznajmy nazwiska 64 nauczycieli... ciekaw jestem ilu z nich pochodzi z Rejowca. ciekawe tez gdzie jeszcze pracuja Ci nauczyciele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...