Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedziałowice: Zabił wujka na poprawinach

Utworzony przez zz, 24 sierpnia 2010 o 09:27 Powrót do artykułu
poprawiny w sobotę?? to wesele w piątek było?? jakiś nowy zwyczaj chyba
Zaloguj się, aby oddać głos
0
w prawosławiu wesela są w piątek inteligencie
0
nie tylko w prawoslawiu sa wesela w piatek. Jest tyle chetnych a tak malo miejsc do robienia wesel ze coraz wiecej jest wesel w pt. i fajnie. w sob poprawiny a w ndz odpoczywasz;)
0
xyz napisał:
nie tylko w prawoslawiu sa wesela w piatek. Jest tyle chetnych a tak malo miejsc do robienia wesel ze coraz wiecej jest wesel w pt. i fajnie. w sob poprawiny a w ndz odpoczywasz;)
bzdury wypisujesz.niespotkałem się jeszcze z weselem w piątek, raczej asia ma rację.
0
Inteligencja najwidoczniej tylko tak potrafi się bawić, będzie co wspominać.
0
asia napisał:
w prawosławiu wesela są w piątek inteligencie
masz rację asiu, ależ ty jesteś bystra jak ta woda w klozecie
0
jak to nie wiadomo co spowodowało ? -przecież wszyscy wiedzą ,ze to narkoman-widocznie był na nich albo na głodzie!!!
0
smutne
0
Wiecie co????Każdy tu pieprzy głupoty....jestem tą włąśnie młodą , na którje to poprawinach stała się tragedia.Wesele normalne katolickie było ....także widać jaką inteligencją świeci tutaj.Powiem jeszcze, że diennikarze piszą dużo różnych wersji i może i lepiej....ale oni żerują na ludzkim nieszczęściu.Tylko rodzina wie jak było. Cieszę się tym, że miałam przepiękne wesele i muszę żyć dalej. Ale nikomu tego nie życzę....
0
Panna Młoda tu najwidoczniej sama sobie zaprzecza..skoro impreza była tak katolicka to czemu doszło do tak tragicznego następstwa? chyba mylisz pojęcia złociutka ...katolicyzmu tu za grosz nie widać. Nie wyjeżdżaj tutaj z inteligencją bo akurat tutaj się nie popisałaś - kompletne zero. W naszej religii nie ma mowy o znęcaniu nad starszą osobą a tym bardziej o zabijaniu.
0
Mnie chodziło tylko o to, że jestem katoliczką i tyle,normalnym, człowiekiem jak każdy .....czasem niestety nie może człowiek przewidzieć kiedy coś się wydarzy.....
0
A skąd Młodzi mogli wiedzieć, że coś takiego się stanie???Gdyby człowiek mógł wszystko przewidzieć.....
0
wiesz co panno młoda !-chyba ten wpis o pięknym weselu jest teraz akurat nie na miejscu,Jeśli ono było i ładne to chyba fakt ,że doszło do zabójstwa już nie pozostawia takiego ''pięknego w pamięci''.Cóż się dziwisz dziennikarzom-to ich praca
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: