Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niekompetentni urzędnicy wpędzili samotną kobietę w kłopoty

Utworzony przez ja, 30 października 2009 r. o 07:57 Powrót do artykułu
Rendgen napisał:
Widzę, że mała jest Twoja wiedza na temat tego na co idą Twoje podatki! Tak się akurat składa że ci "biedni ludzie" którzy jak słusznie zauważył Nick: „uczynili sobie z opieki społecznej stałe źródło utrzymania" sponsorowani są z moich i Twoich podatków. Bo nawet jeśli płacą czynsz i za ogrzewanie regularnie (co nie jest wcale regułą) to mieszkają w mieszkanku które zasponsorowało im miasto, które dostali tak naprawdę za nic. Mieszkania mają to do siebie, że trzeba kasy żeby je wybudować a kasa skąd pochodzi? - z moich i Twoich podatków! Wiec nie wpieraj mi, że ich nie utrzymuje!!! A jeśli chodzi o pracę urzędników też coś o niej wiem i szczerze im współczuje, bo niechciałbym się na nią zamienić i użerać się z silnie roszczeniowymi nierobami, którym wszystko się należy bo państwo ma obowiązek. A tak na marginesie ciekawe czy ci wszyscy, którzy krzyczą, że należą im się mieszkania i inne świadczenia od miasta, bo są biedni i bez pracy, tak by się po nie pchali gdyby miasto rozdawało je np. za stałe sprzątanie ulic...? A jeśli chodzi o kwiatki to podtrzymuje to co napisałem wcześniej - wolę aby na nie szły moje podatki bo przynajniej wiem, że nie sa zmarnowane, a szlak mnie trafia jak widzę, że sa marnowane jeśli sponsorują roszczeniowe nieróbstwo!!!
Kwiatki Ci smakują z moich podatków, bo dobrze idzie Ci bezsensowne gadanie, przy okazji posprzątasz ulice w Chełmie jak się tak rwiesz do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luzik napisał:
70 mkw darmowego mieszkania w samym centrum miasta na jedną sfochaną, niezadowoloną i roszczeniową babę to o min 40mkw za dużo!!! Dokoptować jej rodzine z kilkorgiem dzieci! Odrazu zrobi jej się cieplej i weselej. I rachunki zawsze można podzielić na klika osób, to darmowe miszkanko bedzie jeszcze tańsze!!!
Zrób sobie chłopie ośmioro dzieci,załatw darmowe mieszkanie, najlepiej z sąsiadami żulami, bo pesymista i zazdrośnik jesteś. Ah bedzie wesolo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...