Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa koalicja w Chełmie PO i SLD

Utworzony przez ~chełmianin~, 31 grudnia 2008 r. o 12:48
Miałem zaszczyt byc gościem na sesji rady Miasta Chełma w dniu 30.12.2008 r i ONIEMIAŁEM. Na scene wyszedł Radny Kowalczuk z PO i oficjalnie przyznał o podpisaniu porozumienia z SLD. NO cóż pewnie bliżej im do lewicy jak do prawicy tym bardziej iz taka koalicja funkcjonuje w sejmiku jak i na scenie ogólnokrajowej. Zacytuje slowa radnego z PiS "Taki wynik głosowania osiągnięto dzięki pozyskaniu nowego koalicjanta dla sojuszu porozumienia programowego Pani Prezydent a mianowicie radnych klubu Platformy Obywatelskiej, którzy nareszcie oficjalnie podpisali uzgodnienia w tym zakresie podpierając się przy tym dobrem obywateli naszego miasta. Aż się ciśnie pytanie czy przy głosowaniu nad poprzednimi budżetami, kredytami dla ratowania ważnych zadań budowlanych w mieście te dobro mieszkańców było tylko dalekim tłem dla „usamodzielniających się we własnych strukturach młodych wilków polityki” naszego miasta. Trudno, koalicje różne bywają (taka z SLD może dla niektórych być także demokratyczną zdobyczą mimo braku odwagi w styczniu b.r)" A co do obligacji "sprawa obligacje uchwałę podjęto na 20 radnych 18 było za 2 się wstrzymało, nowy koalicjant raptem zapałał chęcią do akceptacji 20 mln jednorazowo już w 2009 r mimo, że głośno się sprzeciwiał jeszcze w jesieni na 10 mln, 8 mln a nawet nie chciał rozmawiać o 6 mln złotych" TERAZ JEST PEWNE IŻ JEST W CHEŁMIE OFICJALNA KOALICJA PO I SLD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze,że radni PO zrozumieli iż powinni pracować dla dobra miasta i jego mieszkańców, anie dla interesów własnych i swojej partii. Nie zrozumieli tego niektórzy radni PIS ( Pan Kuśmierz,Kisiel i Czech).Panowi ci nie powinni wypełniają obowiązków radnego.Działają tylko w interesie partii PiS i realizują polecenia Poałanki Beaty Mazurek.Pan Kuśnierz kompromituje się jako Przewodniczący Rady Miasta.Świadczy o tym jego wypowiedż w sprawie ul.Kochanowskiego. Myślę, że mieszkańcy naszego miasta będą na tyle mondrzy,że w następnych wyborach pokaza im czerwone kartki i podziękują tym Panom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO ZACZYNA BYĆ JAK PSL /największ k...... w Sejmie/ może p......................... się z każdym, aby tylko być przy korycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd Kowalczuk i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalczuk nie ma się czego wstydzić.Zachował się bardzo dobrze.Wstydzić powinien się Kuśnierz,który nie dorusł do tej funkcji jaką sprawuje.Jest najsłapszym Przewodniczącym Rady Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kuśmierz działa przeciw swoim wyborcom.Już nigdy na niego nie zagłosują,szczególnie mieszkańcy ul. Kochanowskiego,Kruczej, Wierzbowej i Budowlanej.Będzie to chyba koniec jego kariery politycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wiadomo iż tylko PiS jest prawicową partią w Chełmie. Koalicja SLD i PO daje dowód temu, iż nastąpił podział stanowisk. Ciekawe kto zastąpi kogo lub jakie nowe stanowiska powstanął? Myślę ze to kwestia dwóch miesięcy. Swoją drogą jestem wręcz bardzo ciekawy co napiszą chełmskie gazety. czy wspomnął o nowej koalicji czy tez nie. Chociaz jeden z redaktorów NT pisze to co Pan G chce ponieważ jego żona jest przy nim zatrudniona i podobno na swieta dostała pokazną nagrodę. Prawda Panie S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS to partia,która powinna zniknąć z naszego miasta.Ma głupich członków jak Beata Mazurek,Mirosław Czech,Kuśmierz,Kisiel i pozostali.Oni przynoszą wstyt i kompromitują nasze miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS to partia,która powinna zniknąć z naszego miasta.Ma głupich członków jak Beata Mazurek,Mirosław Czech,Kuśmierz,Kisiel i pozostali.Oni przynoszą wstyd i kompromitują nasze miasto. W najbliższych wyborach nikt z nich nie zdobędzie mandatu.Chełmianie już poznali się na tych nieudacznikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem z Chełma i całą rodziną i znajomymi bedziemy głosować na PiS. Nigdy na pewno na SLD. Tak jak moja przedmówczyni zapewne związane ze ścisłym kierownictwem SLD. Widac to po jej mało inteligętnej wypowiedzi. Nie na darmo hełm nazywano miastem głupców. Poprzednia wypowiedz jest tego dowodem. I jak mi się wydaje klub radnych PiS liczy 5 członków a nie trzech:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i miałem racje co do chelmskiej prasy. Entuzjastycznie podeszła do kooalicji PO i SLD. Wystarczy poczytac artukuły z przed roku jak PiS poparł budżet co się wtedy działo, jakie oburzenie, załamywanie rąk, katastrofa dla Chełma. jednak SLD blize do PO i vice versa:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz prawo głosować na PiS,ale zmarnujesz głos,bo PiS nie zdobędzie żadnego mandatu.Najgłupszym radnym w obecnej kadencji jest Mirosław Czech. Ten człowiek niczego się w życiu nie nauczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto Twoim zdaniem jest najlepszym Radnym w Chełmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że Andrzej Santor i Nariusz Kowalczuk oraz Jerzy Jaworski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz Kowalczuk powinien zostać Przewodniczącym Rady Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno zostanie. Wybrany głosami koalicji SLD i PO. Koalicja CZERWONYCH I RÓŻOWYCH. Jednak dziwie się PO iz poszło na układ z Panią Fisz - SLD wska działaczką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chełmianko nie masz racji.SLD i PO to są partie, które mogą coś pożytecznego zrobić dla Chełma.Ci z PiS to nieudacznicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuśnierz powinni ja najszybciej odwołać z Przewodniczącego Rady Miasta.Ten Pan szkodzi miastu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuśnierza powinni jak najszybciej odwołać z Przewodniczącego Rady Miasta.Ten Pan szkodzi miastu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Jasia - a co do tej pory zrobiły? Na szczescie polegnął przy nastepnych wyborach:) Arytmetykę wystarczy zobaczyć. Partie prawicowe 13.000 głosów SLD 7 000 głosów. Moze troche głosów PO na SLD przejdzie ale na pewno PO w Chełmie przestanie istniec. Ostatnio wybory do parlamentu wygrał PiS SLD miało mało znaczacy wynik to samo z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...