Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Wojewoda coś mi się wydaje,że funkcja przerosła Pana możliwości (MATKA CHCIAŁA POZBYĆ SIĘ DZIECKA) i przyszła do szpitala ?-Nie ośmieszaj się człowieku.W przypadku kiedy bym był ojcem tego maleństwa to otłuk bym ci mordę(bo takie coś nie można nazwać ustami) i tę sprawę miałbyś w sądzie wygraną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały pseudo ordynatora to chyba był na kacau jak to mówił. Normalny , rozsądny człowek wyraźnie widzi, że szpital dopuścił sie karygodnych zaniedban. Położne spią a lekarze piją i potem maja omamy. Takie wypowiedzi ordynatora to objawy chorobowe !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Wojewóda masz pan blisko do psychiatry więc biegnij pan szybko!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki nie było afery na całą Polskę ordynator uważał, że taki poród to nic nadzwyczajnego i dziecko ma tylko nabitego "guza" (tak wypowiadał się w lokalnej prasie), teraz oskarża matkę, że nie chciała dziecka. Dziwny tok rozumowania ..... Matka po takich słowach powinna wytoczyć mu nie tylko sprawę o błąd w sztuce lekarskiej, ale także o pomówienie, a od szpitala zażądać wysokiego odszkodowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gminny konował a nie żaden lekasz Wojewoda. Opryskliwy i zarozumiały. Położne w szpitalu też nie lepsze. Jako ze jestem ojcem 2 dzieci mialem okazje sie temu przyjrzeć z bliska: DLA NICH DZIECKO I PORÓD TO PROBLEM BO NIE MOZNA POLEŻEĆ NA TAPCZANIE W POKOJU.A KOBIETA TO NUMEREK W KARTOTECE. SPRYWATYZOWAĆ SZPITALE A WTEDY ZA TAKIE ZANIEDBANIA I BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI TAKI KONOWAŁ BY SIĘ NIE WYPŁACIŁ DO KOŃCA ŻYCIA
Ostatnio edytowany 1 grudnia 2009 r. o 10:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Az mnie zatkalo. Jak mozna byc tak bezczelnym! Mam nadzieje ze prokurator sprawnie przygotuje sprawe a Szpital dostanie powazny wyrok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kanty napisał:
Panie Wojewoda coś mi się wydaje,że funkcja przerosła Pana możliwości (MATKA CHCIAŁA POZBYĆ SIĘ DZIECKA) i przyszła do szpitala ?-Nie ośmieszaj się człowieku.W przypadku kiedy bym był ojcem tego maleństwa to otłuk bym ci mordę(bo takie coś nie można nazwać ustami) i tę sprawę miałbyś w sądzie wygraną.
Przyłączam się do obicia ryja dyrektorskiego do takiego stopnia by nie mógł opowiadać bzdur .Czekam kiedy ten pajac zostanie odwołany ze stanowiska dyrektora !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka dni temu był komentarz, że szpitalna komisja na pewno stwierdzi winę pacjentki. Ale poszli znacznie dalej! Kto w tym szpitalu pracuje o zgrozo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam sie jak dziecko mogło ot tak "wypaść" z dróg rodnych. Relacej szpitala i tej kobiety są jakies dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś za takie wypowiedzi powinien stracić stanowisko. A tak na marginesie, to po to są Szpitale, a w nich pielęgniarki i lekarze, aby nam pacjentom pomóc, te wypowiedzi personelu są skandaliczne, a osoby wypowiadające się nie powinne już tam pracować. Ktoś pisał o brudnych łazienkach więc jest okazja aby tam panie położne znalzły zajęcie, z całym szacunkiem dla personelu porządkowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmska porodówka ma jak najgorszą opinię wśród pacjentek , dlatego chętnie godzą się na poród w Krasnymstawie . Sytuacja nie dotyczy tylko porodówki ale i innych odziałów- wewnętrzny na parterze to dno , AROGANCJA ordynatora i podległych lekarzy zasługuje na potępienie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjent napisał:
Chełmska porodówka ma jak najgorszą opinię wśród pacjentek , dlatego chętnie godzą się na poród w Krasnymstawie . Sytuacja nie dotyczy tylko porodówki ale i innych odziałów- wewnętrzny na parterze to dno , AROGANCJA ordynatora i podległych lekarzy zasługuje na potępienie !
Nie tylko porodówka ale i cała ginekologia to dno a lekarze i pielęgniarki maja pretensję jak im się w nocy przeszkodzi! Dlatego wolę zapłacić za bilet do Lublina i zostać tam przyjęta u normalnych i kompetentnych lekarzy niż tu wyczekiwać w kolejce do jednego lekarza i być "załatwionym" jak kolejny niechciany pacjent! Zresztą dziwię się jak można mówić że kobieta chciała pozbyć się dziecka skoro tydzień wcześniej w gazetach mówiono że "dziecko ma tylko lekkiego guza" . Jak by chciała się pozbyć dziecka to by nie przyjeżdżała do szpitala. Zresztą tu widać winę lekarzy i pielęgniarek którzy zamiast położyć kobietę od razu na łóżku porodowym to kazali jej podpisywać dokumenty. Sami zawinili a teraz bezdusznie kłamią by się obronić!!! To jest już szczyt bezszczelności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arogancja, chamstwo, prymitywizm lekarza-rakarza, który zamiast przeprosić pacjentkę, przekazać jej szczere wyrazy ubolewania i współczucia za sytuację, jaka miała miejsce na oddziale, za którego prace odpowiada - nie mieszczą się w głowie. Co za prostactwo. Nie mieszkam w waszym mieście, weszłam to forum przez link na wyborczej, bo tak poruszyło mnie to, co spotkało tę nieszczęsna kobietę. Mam propozycje dla wszystkich z Chełma i jego okolic. Zoragnizujie się, skrzykinijcie stowarzyszenia i fundacje, które mają w swoim statucie działalnośc na rzecz obrany praw człowieka i wesprzyjcie tę kobietę i jej rodzinę, ponieważ powinna wytoczyć jeszcze sprawę o zniesławienie. Zróbcie zbiórkę pieniędzy na ten cel. Bo to nie jest tylko jej sprawa i ewentualnie jej najbliższej rodziny. To dotyka wszystkich mieszkańców waszego miasta, bo równie dobrze na jej miejscu mógł być ktoś z waszej najbliższej rodziny - żona, córka, siostra a nawet matka. Ten prostak, cham, najgorszy prymityw, tak naprawdę każdej kobiecie w mieście powiedział, że chciałała zabic swoje dziecko. Walczcie o swoją gosność, walczcie o godność swoich najbliższych, swoich dzieci. Także tych, które byc może będą miały nieszczęście urodzić sie w tym szpitalu. Ludzie - zorganizujcie się, zróbcie pikietę przed szpitalem, przejdzcie ulicami miasta, domagajcie sie od swoich lokalnych władz interwencji. Niech wszyscy odpowiedzialni - wredne, parszywe położne, chamski , podły lekarz odczuli, że wszyscy ich potępiacie. Kiedy będą mieli świadomość nieuchronności kary, społecznego potępienia, może coś do nich dotrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarze=inteligenci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złośliwa, wredna hołota powinna kobietę przepraszać na kolanach, a nie oskarżać ale powiedzmy, że kobieta faktycznie nie chciała dziecka i np zostawiłaby je w szpitalu, tylko czy to cos zmienia? powinni się zająć kobietą i dzidzią najlepiej jak to możliwe, wszystko jedno czy chciała zatrzymać dziecko czy nie, za to mamy oskarżenie kobiety, jak rozumiem, o to, że chciała śmierci dziecka (ja tak odebrałam te teksty pracowników szpitala)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UFFF ! Ale klika ale kryją się nawzajem !,pewnie ten przygłup złoży doniesienie a lokalni prawnicy przyjmą że to było planowane morderstwo i to matka chciała osiągnąć ! ale jaja a ordynator przyjmując dla siebie i personelu WINNEGO tej sytuacji tą linię obrony wykazał się wyjątkowym kretynizmem ja mu jakoś NIE WIERZĘ to oszust i krętacz dyrektor szpitala powinien ich wszystkich zwolnić a na pewno do rozstrzygnięcia przez sąd zawiesić !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego ordynatora nic tylko walić równo po mordzie i patrzeć czy równo puchnie. a po wszystkim wywalić na zbity ryj! to samo z położnymi. w lipcu tego roku sam byłem świadkiem jak na kraśnickich w lublinie przyjechała kobieta która już zaczeła rodzić, nikt jej nie dawał papierów, położne raz dwa się nią zajeły. jedna pomagała bezpośrednio, druga szybko pobiegła po wózek! co to ma być, lekarze i szpitale opłacane są z naszych podatków, a traktują nas jak śmieci!!! tak jak ktoś napisał, sprywatyzować to szambo, dobrzy zostaną a całe te szambo z pseudo lekarzami zostanie wywalone i nie będzie dla nich nigdzie miejsca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zły napisał:
UFFF ! Ale klika ale kryją się nawzajem !,pewnie ten przygłup złoży doniesienie a lokalni prawnicy przyjmą że to było planowane morderstwo i to matka chciała osiągnąć ! ale jaja a ordynator przyjmując dla siebie i personelu WINNEGO tej sytuacji tą linię obrony wykazał się wyjątkowym kretynizmem ja mu jakoś NIE WIERZĘ to oszust i krętacz dyrektor szpitala powinien ich wszystkich zwolnić a na pewno do rozstrzygnięcia przez sąd zawiesić !!!!!
gdyby nie media ogólnopolskie, pewnie by się tak stało jak piszesz ale teraz sądzę, że lokalni ważni panowie czy to prawnicy, czy lekarze czy ksiądz z ambony, nikt nie będzie chciał maczać w tym palców więc gnida-ordynator zostanie sam z tym syfem i poniesie za to zasłużoną karę-za to że ma takie położne i za to że ma niewyparzonego ryja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbulwersowana napisał:
Arogancja, chamstwo, prymitywizm lekarza-rakarza, który zamiast przeprosić pacjentkę, przekazać jej szczere wyrazy ubolewania i współczucia za sytuację, jaka miała miejsce na oddziale, za którego prace odpowiada - nie mieszczą się w głowie. Co za prostactwo. Nie mieszkam w waszym mieście, weszłam to forum przez link na wyborczej, bo tak poruszyło mnie to, co spotkało tę nieszczęsna kobietę. Mam propozycje dla wszystkich z Chełma i jego okolic. Zoragnizujie się, skrzykinijcie stowarzyszenia i fundacje, które mają w swoim statucie działalnośc na rzecz obrany praw człowieka i wesprzyjcie tę kobietę i jej rodzinę, ponieważ powinna wytoczyć jeszcze sprawę o zniesławienie. Zróbcie zbiórkę pieniędzy na ten cel. Bo to nie jest tylko jej sprawa i ewentualnie jej najbliższej rodziny. To dotyka wszystkich mieszkańców waszego miasta, bo równie dobrze na jej miejscu mógł być ktoś z waszej najbliższej rodziny - żona, córka, siostra a nawet matka. Ten prostak, cham, najgorszy prymityw, tak naprawdę każdej kobiecie w mieście powiedział, że chciałała zabic swoje dziecko. Walczcie o swoją gosność, walczcie o godność swoich najbliższych, swoich dzieci. Także tych, które byc może będą miały nieszczęście urodzić sie w tym szpitalu. Ludzie - zorganizujcie się, zróbcie pikietę przed szpitalem, przejdzcie ulicami miasta, domagajcie sie od swoich lokalnych władz interwencji. Niech wszyscy odpowiedzialni - wredne, parszywe położne, chamski , podły lekarz odczuli, że wszyscy ich potępiacie. Kiedy będą mieli świadomość nieuchronności kary, społecznego potępienia, może coś do nich dotrze.
POPIERAM BARDZO DOBRZE NAPISANE I WARTO SKORZYSTAĆ Z RAD ZAWARTYCH TEGO KOMENTARZA LUDZIE ZORGANIZUJCIE SIĘ BO NIE WIADOMO KOGO Z BLISKICH MOŻE TO JESZCZE SPOTKAĆ JAK ODPUŚCICIE !!!TEGO NIE WOLNO TAK ZOSTAWIĆ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gdyby córka nie chciała urodzić tego dziecka, zostałaby w domu - dodaje w "Kurierze" jej matka" - Fakt, w domu dziecko by się nie urodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...