Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Uważam, że jeden i drugi układ jest dobry. Jako kuzyni mamy do siebie zaufanie. Obaj też pełnimy swoje funkcje z wyboru, co sprawia, że ustawowe ograniczenia z tytułu powiązań rodzinnych nas nie dotyczą. Nie ukrywam, że brat mojej mamy zawsze był dla mnie autorytetem, a jeśli chodzi o karierę zawodową – również wzorem do naśladowania" Pełnią ci panowie swe funkcje z wyboru. Pięknie powiedziane. Oczywiście, ze taki układ musi być dobry. Układ to układ. Przede wszystkim piękna laurka dla wuja. Piękna.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zmiana Zająca po ponad 10 latach to niezłe wyzwanie, tylko teraz nie ma już tak łatwego dostępu do unijnej kasy..... i zobaczymy czy sam zapał pozwoli na rozwój a może przede wszystkim utrzymanie tak wielkich laboratoriów.... najbliższe lata pokażą.... Na początek pozostaje tylko powiedzieć.... Powodzenia... ;)...
0
CBA CBA CBA CBA CBA CBA I jeszcze żona wuja prorektorem
0
Nie ma to jak rodzinka szczególnie z PSL-u oj przyda się tab kompleksowa kontrola z CBA
0
Co to za uczelnia, która ma jedynie DOKTORA, a nie profesora za rektora??? Żenada do kwadratu!!!
0
Spuścili Rektora- kto  wybuduje kopalnie koło Rejowca???? No i ,,Kompania'' ledwie robi bokami??????
0
Odstrzelili Zająca ataki wygadany był
0
Co???!! Józka wykopali???
0
Cooo??? Rodzina???? Ręka rękę myje...
0
habilitację się ......... . Uczelnia to wszak rodzinna instytucja
0
to sie nazywa nepotyzm
0
Już nie mógł być kolejną kadencję, bo wyczerpał limit ustawowy, więc teraz muszą pozamieniać się stołkami  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: