Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam nadzieje ze poszkodowana kobieta i jej corka dostana policyjna ochrone natomiast sprawca zostanie surowo ukarany. Skoro w tym kraju ochrona nalezy sie nawet wychodzacym na wolnosc przestepcom (niejaki Trynkiewicz), to kobiecie ktorej zycie jest zagrozone powinni z urzedu zapewnic ochrone. No chyba ze nasze Panstwo nie chroni obywateli tylko bandytow i pedofili ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam nadzieje ze poszkodowana kobieta i jej corka dostana policyjna ochrone natomiast sprawca zostanie surowo ukarany. Skoro w tym kraju ochrona nalezy sie nawet wychodzacym na wolnosc przestepcom (niejaki Trynkiewicz), to kobiecie ktorej zycie jest zagrozone powinni z urzedu zapewnic ochrone. No chyba ze nasze Panstwo nie chroni obywateli tylko bandytow i pedofili ?
Dlatego tusk musi odejść i to natychmiast,ludzie wytłuką się siekierami a ratować nie ma komu bo wszystko na Ukrainę.
0
Wpływ TVN-u ???
0
oto dobrobyt w wydaniu solidarnościowców z lat 80, bo za komuny czegoś takiego nie było, bo taki dziadek dostałby wpier*** od milicji i póżniej bałby się nawet dotykać siekiery
0
Z BIEDY I OGOLNEGO NIEDOSTATKU LUDZSIE NIE WIEDZA JUZ CO ROBIC I ROZPACZ ZASLANIA IM ROZSADEK. NA TO NERWOSOL NIE POMOZE. LUDZIE NIE MAJA NA CHLEB I NA NAJPILNIEJSZE POTZREBY. NAPIJE SIE TAKI I TRACI KONTROL NAD SOBA... NIE KARAC BIEDOTY TYLKO TYCH CO TO DOPUSCILI DO TAKIEJ GENDEROLADY WLADZY!
0
Dlatego tusk musi odejść i to natychmiast,ludzie wytłuką się siekierami a ratować nie ma komu bo wszystko na Ukrainę.
Gdyby nie tak poważne rany,skończyło by się na kolejnej interwencji,a facet to robi od 40 lat!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: