Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Numer chyba starszy od tego poszkodowanego : ciemna karnacja jednoznacznie wskazujaca na narodowosc i "zlote"sygnety -jeszcze ludzie daja sie na to nabrac ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A WIDZIELI GO JAKI CHITRY SAM DWA SYGNETY CHCIAŁ WYCHACZYĆ.MOŻE TO I DOBRZE ŻE NA NIEGO POPADŁO.AJAKBY JECHAŁ JAKI UCZCIWY CZŁOWIEK ?
0
Ocyganili Cię ROMOWIE ?
0
mnie też probowali ale im pokazałem wała. ludzie nie dajcie się robić w konia cyganom
0
za głupotę sie płaci
0
chciał się szybko wzbogacić a go jak gówniarza zrobili , dobrze mu tak.
0
co za prosty człowiek...klasycznie dał sie zrobic w jajo. teraz niech sam do siebie ma pretense za to że jest naiwny a sprawę i tak umorzą z braku dowodów
0
Chytry 2 razy traci. Nie przypuszczam,żeby ten chcący udzielić niby pomocy,zatrzymał się samoistnie.......Ale załóżmy że tak było. Ja też kilka razy byłem zatrzymywany przez obcokrajowców.Raz na Krakowskim przedmieściu.CZarniowłosi,śniada cera,mówili "łamaną polszczyzną" że wracają z wystawy sprżetu foto w Lublinie (hotel Victoria).Zostały im 2 aparaty foto więc ponieważ ja się napatoczyłem jako pierwszy-postanowili mi je ofiarować.Obydwa! (co było jeszcze bardziej podejrzane).KOszt jednej takiej kamerki cyfrowej miał wynosić 5 tys PLN.POnieważ parkowałem na Krakowskim-włożyli mi do auta te 2 kamery.No i poprosili o trochę grosza na paliwo,a mielio jechać do centrali do Warszawy.Spławiłem ich i zaproponowałem,aby sobie poszukali innego jelenia. Drugui rqaz(może nawet ci sami?) zatrzmali mnie przy zjeździe z Kraśnickiej w głęboką.I również brak paliwa,oferowali 2 skórzane kurtki za ok.1 tys.zł.A ponieważkurtki były zwykła pdróbą-zaproponowałem im 30 zł.Za tą kwotę mogli sobie kupić trochę benzyny,aby mogli dojechać do sklepu,gdzie mieli dostarczyć towar.Okazało się,ze mieli jechać do Warszawy (samochód ich stał na pasie do centrum a nie w kierunku Wawy). KOlejny raz jakiś ciemnoskóry oszust (z partnerką) pod OBI oferowali do sprzedaży lornetki z NOKTOWIZOREM za 50 zł.Dodać należy,że to było zwykłe barachło sowieckie (zwykłe lornetki posiadające na okularze warstwę odblaskową).Gdy powiedziałem,że to zabawka i w dodatku bez noktowizora,bardzo się zdziwili.Dodałem,że takie lornetki sprzedawano w Leclercu po 20 zł-handlarze się zmyli. Reasumując-tylko hytry daje się nabrać kupując niby złoto lub otrrzymując w zastaw dolary w "zamkniętej kasetce" lub też tombakowe złoto
0
Wiosną robili taki numer pod bokiem "sreberka" LU5919E przed Niemcami. Zglosiłem to panom z MPO ale byli zajęci, jak mówili, "sprawcą wykroczenia". Wiadomo, kierowca-Polak jest potulny, a taki "Szoszon" to i w ryja może dać.
0
frajerów jednak nie brakuje, to chore. Jakiś czas temu też natknołem się na takich"obcokrajowców", brudnych, ale pod krawatem, szukali naiwnych tak samo jak ci, którzy znaleźli. polak potrafi zrobić interes.
0
jakim trzeba być deb***em, by się dać na to nabrać. te zaczepki są tak naiwne, że normalny, nie pazerny człowiek w ten układ pozycz-masz zastaw nie wejdzie nigdy. a w opisywanej sytuacji było pewnie tak, że dał im 400 zł, zgarnął dwa sygnety i sam w długą. jak się zorientował że to lipa to ratunku, policja, oszuykali mnie.
0
~gość~ napisał:
Numer chyba starszy od tego poszkodowanego : ciemna karnacja jednoznacznie wskazujaca na narodowosc i "zlote"sygnety -jeszcze ludzie daja sie na to nabrac ?
Faktycznie bardzo stary numer i tylko wyjątkowy ..... da się na to nabrać !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: