Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za napad na starszą kobietę łapy powinni mu poucinać. W ogóle za takie przestępstwo! Bydlak nie uszanuje godności i wieku! Znam Dyrekcje, bo cale spędziłem tam dzieciństwo, ale czegoś tak makabrycznego nigdy u nas nie było ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W tym czasie" - rozdwoił się, czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec swiata! Był pijany i dotknął jej krocza- niebywałe. Wyobrażamy sobie ze byłby pijany i wydlubalby jej oko. Czy tez o tym rozpisywalyby sie gazety? A gdyby ja zepchnął ze skarpy czy tez groziłoby mu do 8 lat więzienia? A gdyby ja pobił ze skutkiem śmiertelnym to tez groziłoby mu do 8 lat więzienia. Z tego wynika ze włożyć rękę pod spódnice i pobić że skutkiem śmiertelnym to kara jest taka sama. Tylko pytam; czy waga tych czynią jest taka sama? Czy cierpimy na cipofobia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie pisze ile przyjemności z tego miała i jak mu jest teraz wdzięczna za zainteresowanie,za zwrócenie uwagi na siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...