Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja już się pogubiłem z tymi "Matkami Boskimi" - wiadomym jest polskim - ludowym katolikom, że królową Polski jest Polka MB Częstochowska i dalej jest kilkadziesiąt lub kilkaset "Matek Boskich" - w większości ukoronowanych. Trochę rozumiem, że jest Trójca Swięta, czyli Jeden w trzech Osobach, ale tyle "Matek Boskich" w jednej osobie ? Rozumiem, że pogański świat czcił wiele bogiń, a wizerunek Izydy z Horusem wszedł do kanonu malarstwa chrześcijańskiego. Pogubiłem się w tej mnogości i już nie wiem czy na czele tej dywizji stoi - nasza Polka - MB Częstochowska, a jak nie ona to która ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda religia i każdy kościół bez wątpienia powinien uczyć szacunku dla innych. Podstawą ich nauki jest altruizm !!! Ale miliardy w swoim przywiązaniu do kościołów ( nie mylić z wiarą w Boga) kierują się własnie egoizmem...Na tym polega rozdwojenie jaźni, co psychiatria definiuje jako schizofrenię ...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....matek można mieć dziesiątki, a ojca tylko jednego ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już się pogubiłem z tymi "Matkami Boskimi" - wiadomym jest polskim - ludowym katolikom, że królową Polski jest Polka MB Częstochowska i dalej jest kilkadziesiąt lub kilkaset "Matek Boskich" - w większości ukoronowanych. Trochę rozumiem, że jest Trójca Swięta, czyli Jeden w trzech Osobach, ale tyle "Matek Boskich" w jednej osobie ? Rozumiem, że pogański świat czcił wiele bogiń, a wizerunek Izydy z Horusem wszedł do kanonu malarstwa chrześcijańskiego. Pogubiłem się w tej mnogości i już nie wiem czy na czele tej dywizji stoi - nasza Polka - MB Częstochowska, a jak nie ona to która ?
tu trzeba wyjść od pierwotnego ,a raczej pierwotnej bogini Gospy ,w sumie to demon lub egregor to był,co na jedno wychodzi,bo jak to inaczej ocenić w NT kobita raptem dwa trzy zdania niepełne wymawia i sie wielka jej czołobitność robi,to nienormalne ,a po słuchaczach radyjka z torunia ,to wręcz podręcznikowy przykład sfiksowania jakie może spotkać zagubionego człowieka ,a jak ma parasol w łapie z wystającym drutem ,to jest niebezpieczny dla otoczenia, zwłaszcza gdy ta kłamliwa medziorska TV Tvn jest po ręką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, rozmawiać, wspierać powinniśmy tylko czy pózniej oni to odwzajemnią, Sprawdzam Preply ukraiński indywidualnie lublin http://blog.notatek.pl/aplikacje-i-gadzety-do-tlumaczenia-jezykowtekstow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...