Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okszów: Plantacja konopi w lesie

Utworzony przez jose, 8 czerwca 2012 r. o 13:06 Powrót do artykułu
Uważam, że powinna panować zasada "chcącemu nie dzieje się krzywda" i pozwolić ludziom robić co chcą i palić co chcą. Komu to przeszkadza niech poczyta o Ameryce z lat 20. XX wieku i sprawdzi strukturę tamtejszego rolnictwa i co się z konopii wytwarzało. Zastanawia mnie jednak co innego. Funkcjonariusze "jeszcze ustalają, kto założył i pielęgnował plantację". A nie taniej i szybciej było poczekać i na gorącym uczynku złapać "przestępcę"? Po tym artykule mogę pogratulować przezorności i życzyć złapania rolnika - leśnika, który o wszystkim napewno już wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to konopi pisze sie przez dwa i, czyli panie redaktoze powinno byc KONOPII, nie oczekuję podziekowań, ani pochwał za wychwycenie błędu, chociaż powinien Pan w jakiś sposób się zreważnować, bo przez te pańskie błędy oczy mnie bolą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://obcyjezykpols...=archive&id=428 najpierw poczytaj, a później wytykaj błędy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za moich czasów wszędzie, masowo uprawiali konopie,a dziś się łapie za konopie,bo nie wolno ich uprawiać chłopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos chcial podniesc wartosc terenu zalesionego!!!! SG swoim nieodpowiedzialnym dzialaniem przeszkadza w przedsiebiorczosci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy narkomany!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadzić,palić ,zalegalizować... No jak już są w worku,to na niewiele się im przydadzą,chyba że zamierzają z nich zrobić narkotyki pod przykrywką "dowodu rzeczowego". Przecież gdyby naprawdę chodziło o znalezienie plantatora,to postawiliby ukryte kamery i nagrywali kto dogląda roslin a potem go złapali. A tępaki wycięli wszystko i teraz będzie z tego całe gó...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...